SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masować czy nie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 240
Witam. Od Czerwca trenuję na siłowni niestety z przerwą wakacyjną (wyjazdy, ale tam oczywiście robiłem dip'y, pompki, biegi) i od tego również czas jestem na redukcji. 181,5cm wzrostu i aktualnie 72kg wagi. W czerwcu było 78,5 i z jakieś 14/13% bf'a. Teraz mam około 10%.
Trenowałem tak:
Poniedziałek - Klatka, Barki, Triceps
Środa - Plecy, Biceps
Piątek - Zajęcia Crossfit + brzuch
Sobota - Nogi, Przedramiona, Kaptury

Wiem że wiele osób mnie zlinczuje że zacząłem od Split'a, ale on mi jakoś bardziej podszedł.
Co do postępów, są zauważalne, i to nawet, ale nie jestem jakoś mega wcięty.
Moje zapotrzebowanie kcal na redukcji wynosiło 2071,2kcal z czego
B:155,34g
T:około 30g
W:258,9

I teraz pytanie. Zacząć już robić lekką masówkę? Tak 4/5msc. Oczywiście Reverse Diet bym się nie zalał tak nagle. Czy dalej kontynuować redukcję? Jeżeli tak to jeszcze przez ile?
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śmiało możesz masować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
jak bf mierzony domowymi sposobami to najlepiej wklej zdjęcie poglądowe do oceny, pamiętaj że im wyższy bf tym mniej korzyści z masy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 240
BF, obliczyła mi waga Tanita SC-330MA.
Zdjęcie poglądowe wstawię na dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Tanita nie jest zbyt dokładna, ale +- 3% można zakładać

Jaki określić cel to Ty powinieneś wiedzieć najlepiej. Jedno co jest pewne to to, że ograniczenie ilości tłuszczów do 30g w ciągu dnia do niczego dobrego nie doprowadzi a jedynie może zaszkodzić.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odrzywki do 120 zl

Następny temat

słabe węgle, indeks glikemiczny? Dieta do oceny.

Wiecej