SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa z naciskiem na pośladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 120
****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: healthy_vie
WIEK: 22
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 6 miesięcy

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 54.8 kg
WZROST: 164
OBWÓD RAMIENIA: 26cm
OBWÓD ŁYDKI: 33
OBWÓD UDA: 53
OBWÓD BIODER: 87
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:79
OBWÓD TALI 69
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
Chce uzyskać wzrost mięśni szczególnie pośladków
****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ?-Tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE?- Nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? - nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: kazeina z treca
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) dieta redukcyjna 1500kcal Przez 5 miesiecy rozkład makro wegle 50,białko 20, tłuszcze 30

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - trening 4x w tygodniu podzielony na trening A (nogi posladki) B (plecy barki) TRENING A #Przysiady na maszynie smitha (obciazenie 20kg)3 serie po 8, #zakroki na maszynie Smitha 3 serię po 10 na noge,#split squat z dwoma hantlami po 6kg 3 serie 8-10 #uginanie nog na maszynie siedząc 25kg 4 serię 10-12 powtorzen #prostowanie nog na suwnicy 70kg 4 serie 6 powtorzen #wykroki chodzone z 2 hantlami po 6kg 3 serie 15 powtorzen na noge #martwy ciąg na prostych nogach 30kg 4 serię x 6 #hip thrusty 40kg 4 serię z 5-6 powtórzeń #przyciaganie linki wyciągu dolnego bokiem(7kg 4serię po 12 powtorzen) i przodem 12 kg 4 serię 12 powtórzeń *** ćwiczenia robię na przemiennie jednak minimum robię 9 ćwiczeń*** ^^^Trening B^^^
uginanie ramion ze sztanga prosta (zwykle jest to sama sztanga nie wiem ile kg) 4 serię 12 powtórzeń #unoszenie hantli bokiem 4kg 4 serię po 12, #uginanie ramion stojąc 6kg 4 serię po 12, prostowanie ramion z linkami wyciągu gornego 7kg 4 serię po 8-10 powtórzeń, #podciaganie na drążku chwytem mlotkowym na maszynie która ułatwia sprawę :) boleć jest na 14kg 3serie po 5 podciagniec,#przyciaganie linki wyciągu gornego szerokim chwytem 30kg 4 serię 8 powtórzeń,# wyciąg górny za głowę tak samo, face pull 12kg 4 serię po 10 powtórzeń, #przyciaganie linki siedząc 25-30kg 4 serię 8 powtórzeń, prostowanie ramienia w opadzie (triceps) 4kg 4 serię po 8 powtórzeń #uginanie ramion za głowę (triceps) hantel 8kg 4 serię x 10 powtórzeń. $$$ tak to wygląda mniej więcej. Nie wiedziałam jak to opisać ogólnie robię tak że plecy robię z tricepsem, a barki z bicepsem lub biceps z tylkiem różnie. Staram się zmieniać co jakiś czas żeby nie było monotonni. Nie napiszę cwiczyc brzucha więc go nie cwicze. Przy okazji innych ćwiczeń napinam go. Trening moj trwa do godziny. Mam dość małe przerwy między ćwiczeniami. Zależy jaki ciężar i czy do upadku mięsiowego wtedy daje sobie minutę. A tak to z 20 sekund max. Lubię też super serię :) chciałabym zapytać czy dzialam prawidłowo w tym kierunku który obralam. Na masie jestem od miesiąca mam 1.5kg na plus od wagi wyjściowej. Nie wie jak zrobic plan zywieniowy więc niżej dodam screeny z aplikacji. Zdjęcie sylwetki jest zrobione wieczorną porą i jestem przed @ trochę wody nabrałam.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 120
Pięknie dziękuję! Na pewno zagladne na ten wątek. Co do treningu nie chciałam żeby to tak zabrzmiało. Itak cieszę się ze dodałam post bo przynajmniej mam świadomość że jadłam za dużo bialka i że trening jest do dupy. Może dlatego tak wlosy mi leciały i jakoś mniej energi ostatnio. Może zakwasilam się. Mam nadzieję że za kilka miesięcy będę miała czym się pochwalić. miłego dnia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 120
Jest jakaś dobra duszyczka która powie jak dodać kilka zdjęć w jednym poście? I z góry przepraszam jak niezrozumiale coś napisałam powyzej spieszylam sie bo synek się niecierpliwil:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Jak wejdziesz w wyślij odpowiedź na dole to przejdziesz do strony gdzie możesz edytować to co napisałaś a na dole jest wybierz zdjęcie czy jakiś tak i dodajesz po kolei. Limit jest chyba 4 czy 5 w jednym poście. Czekam na uzupełnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 120
Ostatnio mam parcie na przetworzone słodkości przyznaje się bez bicia. A wsyzstko przez zblizającą się @. Wszystko wliczam w zapotrzebowanie poza większością warzyw. Ogólnie jem 2k klorii.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 120
Ale kijowo sie dodało... sorki za bałagan.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 120
Mm nadzieje, że w miare czytelne. Jak nie to jutro postaram się opisać ''normalnie'' całe menu.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Sorki ale te zrzuty są kiepskie, tzn. małoczytelne i ciężko całość ogarnąć. To samo z treningiem. Coś tam można zobaczyć ale mało to klarowne.

Jak jesteś na tych 2000 kcal i w miesiąc poszło 1,5 kg w góre to na razie zostań na tym. Pytanie jak pomiary? Bo po takim 1500 to mogłaś po prostu wody nabrać a z zapotrzebowania 2000 kcal to wychodzi Twoje zero więc na masę można będzie dołożyć.
No i oczyścić dietę na maksa jeśli nie chcesz się zalać.
Rzuca mi się w oczy, że powtażają się wafle ryżowe i szynka. Wafle ryżowe lepiej traktować jako uzupełnienie w sytuacjach awaryjnych a nie źródło węglowodanów na co dzień (mocno przetworzone) to samo z szynką.

Do treningu powinnaś się porządnie przyłożyć. Postawić bardziej na ćwiczenia wielostawowe a nie izolacje. Dlaczego robisz przysiad na suwnicy Smitha?
Tutaj ważny będzie progres siłowy duże ciężary będą bodźcem do wzrostu mięśni. Machając średnimi ciężarami nic nie zdziałasz. Po za tym ciężko mi powiedzieć czy ten trening ma jakiś ład i skład bo mi się zlewa w jedną całość. Rozpisz to linijka pod linijką jak robisz jedno po drugim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 120
Jutro jak syn będzie miał drzemkę postaram się opisać wszystko dokładniej. Masz rację wafle często zajadam bo to szybkie wegle :P co do Smitha jak robię normalnie przysiady to z sama sztanga ewentualnie z 5kg po bokach bo chwieje się na boki jak mam więcej słaba mobilność.dziękuję za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
To na spokojnie opisz wszystko jeszcze raz :D
A skoro masz problemy z przysiadami ze sztangą to powinnaś popracować nad nimi nawet ćwicząc z samą sztangą czy z ciężarem własnego ciała. To podstawowe ćwiczenie, więc warto poświęcić czas na jego naukę a nie przechodzić do półśrodków. Na maszynie Smitha nie masz szansy na naturalną pozycję i jak masz błędy w tym ćwiczeniu to tylko je pogłębisz. Są też inne rodzaje przysiadu, które może będą się na początku sprawdzały lepiej (np. goblet)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Smith tylko pogorszy sprawe i poglebi slabe punkty. Zostaw go w spokoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
Ogólnie to ja uważam, że ten trening który opisałaś - strasznie nieczytelnie zresztą - jest wybitnie taki sobie. W ogóle tam nie widziałem ćwiczeń na klatkę piersiową za to w przypadku ramion aż przesada. Generalnie słabo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z ćwiczeniami :D

Następny temat

Jaki plan będzie lepszy?

WHEY premium