SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Masa sam fat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 296

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 157 dni Przeczytanych tematów 91
Witam zacząłem ćwiczyć 4 miesiące temu waga poszla mi z 72 na 83. miesiąc temu spr sobie poziom tkanki mialem17,8% dziś zmierzylem ponownie i wyszlo mi 19,8 % z tych pomiarów wychodzi na to ze doszlo mi 2kg tluszczu i stracilem 0,5 miesa a z pomiarow ciala ostatniego miesiąca wychodzi ...+1 biceps +2 klata +2 udo i + 1 lydka nic z tego nie rozumiem wyjani ktoś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 846 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 108029
Jeżeli pomiar nie był wykonany profesjonalną aparaturę (zapewne nie był) to nie ma co w to wierzyć, większość takich rzeczy bazuje na ? no właśnie dobre pytanie, chyba na wadzę i stosunku do wzrostu, bo sam sprawdzałem parę razy i wychodzą kuriozalne wyniki, czy to opaską mierzącą bf czy też wagą, raczej warto patrzeć na lustro/wymiary/wyniki siłowe, reszta jest bardzo zmienna.

If you really want it bad enough - you will find a way.
If not - you will find an excuse.

Masz pytania? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 157 dni Przeczytanych tematów 91
nie znam sie ale aparatura była w siłowni wiec wydaje sie że powinna być profesjonalna. Dlatego moje lekkie zdziwienie że pomiary ciała na + brzucha tez nie mam zbyt bardzo podlanego a wychodzi że doszlo mi samego fatu i jeszcze mieso w dół. dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3453 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Zdjęcia porównawcze i regularny pomiar obwodów.

Nie żadne Tanity.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4098 Napisanych postów 68555 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 562322
Patrz na zmiany w sylwetce + ewentualne pomiary . Wyniki z tanity są małowiarygodne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2913 Napisanych postów 56721 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 611862
Urządzenia tego typu niestety nie są miarodajne. Konieczne są pomiary obwodów ciała i zdjęcia sylwetki. Nie zmienia to faktu, że z takiego poziomu tkanki tłuszczowej masy się nie buduje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7620 Napisanych postów 106899 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1243063
Wystarczy zjeść posiłek, wypić szklankewody i w yniki będa gorsze, zrobisz treningi i pomiary będą lepsze, tzreba w podobnych warunakch się mierzyć, najlepsze i tak są pomairy obwodów i lustro.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 659 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 205646
Jeśli w 4 miechy przytyłeś 11 kg, to tam bardzo tłuszczu pewnie wpadło.

Zmieniony przez - xorton w dniu 5/19/2018 3:27:36 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2913 Napisanych postów 56721 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 611862
To rzeczywiście nie ulega wątpliwości. Nie na tym polega kształtowanie sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1737 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516266
Tak jak poprzednicy - daruj sobie tego typu pomiary, gdyż nie są precyzyjne. Istotna jest ogólna kompozycja sylwetki, obwody jak i estetyka. Waga sama w sobie jest kiepskim wyznacznikiem.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low carb - proszę o ocenę