SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa produkty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7499
Witam jako zaczynam jechać z masą bo lato dobiega końca to mam następujące problemy które przeczytałem w necie. Nie jestem pewny swojej diety :D.
W internecie przeczytałem że na śniadanie białkowo lecieć a na wieczór węglowo.
Pytanie jest moje tutaj takie
Czy na śniadanie jajecznica będzie dobrym produktem na mase?
2. Pytanie to ryż + białka z jajek jem po treningu w godzinach 19-20 przeważnie i na noc ok. 21-22 mam ustawiony twaróżek półtłusty lecz jak wiadomo jest to bardziej białkowy produkt więc pytanie moje jest takie czy musze to zmieć żeby dobrze lecieć z masą ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Produkty nie dzielą się na masę/redukcję/utrzymanie wagi. Wartość energetyczną danych składników odżywczych dobierasz adekwatnie do Twojej kaloryczności w diecie i podziału makro. Nie ma zasady śniadanie musi być czysto bialkowo-tłuszczowe - to jest zależne od rodzaju diety i wielu innych czynników. Podobnie z dawką węglowodanów na noc - mają wiele korzyści spożywane w ostatnim posiłku, osobiście wysoko rekomenduje i nie tylko ja, fakty mówią same za siebie, ale również nie jest to konieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7499
A co z tą jajecznicą jest to dobry produkt na śniadanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
O ile w bilans się mieści to jak najbardziej może byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jajecznica nada się o każdej porze dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
mamba528
Witam jako zaczynam jechać z masą bo lato dobiega końca to mam następujące problemy które przeczytałem w necie. Nie jestem pewny swojej diety :D.
W internecie przeczytałem że na śniadanie białkowo lecieć a na wieczór węglowo.
Pytanie jest moje tutaj takie
Czy na śniadanie jajecznica będzie dobrym produktem na mase?
2. Pytanie to ryż + białka z jajek jem po treningu w godzinach 19-20 przeważnie i na noc ok. 21-22 mam ustawiony twaróżek półtłusty lecz jak wiadomo jest to bardziej białkowy produkt więc pytanie moje jest takie czy musze to zmieć żeby dobrze lecieć z masą ?


Witaj,
Musisz wiedzieć co to jest bilans kaloryczny czyli przeczytaj ten temat https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html .
Druga sprawa jeśli chcesz porad wypełnij ankietę , wrzuc zrzut z diety zgodnie z bilansem kalorycznym https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
mamba528
Witam jako zaczynam jechać z masą bo lato dobiega końca to mam następujące problemy które przeczytałem w necie. Nie jestem pewny swojej diety :D.
W internecie przeczytałem że na śniadanie białkowo lecieć a na wieczór węglowo.
Pytanie jest moje tutaj takie
Czy na śniadanie jajecznica będzie dobrym produktem na mase?
2. Pytanie to ryż + białka z jajek jem po treningu w godzinach 19-20 przeważnie i na noc ok. 21-22 mam ustawiony twaróżek półtłusty lecz jak wiadomo jest to bardziej białkowy produkt więc pytanie moje jest takie czy musze to zmieć żeby dobrze lecieć z masą ?


Witaj,
Musisz wiedzieć co to jest bilans kaloryczny czyli przeczytaj ten temat https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html .
Druga sprawa jeśli chcesz porad wypełnij ankietę , wrzuc zrzut z diety zgodnie z bilansem kalorycznym https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7499
Dobra a jeszcze takie pytanie piszą o rodzynkach do śniadaniu. Czy mógłbym do śniadania dorzucać 20g takich rodzynek na sucho :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 507 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13978
Możesz wszystko, również dorzucać rodzynki (suche, moczone, mielone) poczytaj trochę postów podwieszonych bo takie doradzanie odnośnie każdego produktu nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
Twoje pytania są bardzo ogólne, a tutaj też zależeć będzie kto jaki model żywieniowy przyjmie, są różne rodzaje "diet", na jednej bedzie okej na innej nie koniecznie

poczytaj tematy podwieszone, ułóż diete i wrzuc razem z ankieta dzialu do sprawdzenia

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawidłowe zapotrzebowanie 22 lata 95 kg

Następny temat

redukaj czy masa?

WHEY premium