SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy spalanie tłuszczu ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130
Cześć,
Ze względu na zbliżające się lato mam pewne pytanie. Czytałem mnóstwo tematów o robieniu masy jednocześnie z redukcją tłuszczu i wnioskuję że jest to nieco skomplikowane. Moja sytuacja wygląda w ten sposób że jak do tej pory ćwiczyłem bez jakiejś wyliczonej diety i efekty są szczerze mówiąc nawet zadowalające ( nie zamierzam robić jakiejś dużej masy, po prostu lekko umięśniona sylwetka ). Jedyny problem polega na tym że chciałbym jeszcze przybrać masy w klatce piersiowej a zrzucić troszkę tłuszczu z brzucha. Stąd też moje pytanie czy dałoby radę zastosować jakiś składniki w diecie tak aby klatka jeszcze chociaż minimalnie urosła ? Lato to okres w którym mam dużo wolnego czasu więc z odpowiednimi przerwami miedzy posiłkami i pilnowaniem diety nie byłoby żadnego problemu. Z drugiej strony nie ma sensu chyba robić masówki ze względu na tylko tę 1 partię mięśniową, a skoro do tej pory dało się bez diety zrobić troszkę masy przy bardzo niewielkim wzroście tłuszczu( może dlatego że jestem ektomorfikiem ) to czemu miałoby się nie dać z dietą ? :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Możesz sprobować z bilansem na 0 lub delikatnie na plus i obserwować efekty, ale na cuda bym nie liczył. Albo masa albo redukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130
A czy to działa na zasadzie: "im więcej aktywności fizycznej tym lepiej" czy odwrotnie ? bo np. w trakcie wakacji to mam około 1-2 h gry w piłkę dziennie lub ewentualnie co drugi dzień + 3x w tygodniu FBW + jakieś dodatkowe prace fizyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Sam musisz do tego dojść, przy takiej aktywności możliwe, że bilans będzie musiał być większy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130
ok dzięki, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki diety

Następny temat

Dzień oszukany na IF

WHEY premium