SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy redukcja???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2662

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

20

Waga

84

Wzrost

185

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

10 miesięcy

Uprawiane inne sporty

czasami rower

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

zdrowe odżywianie

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

push,pull,nogi

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przysiad 8x70, martwy ciąg 6x70, wyciskanie 10x60
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
Witam. Mam mały problem. Nie wiem co powinienem robić masę czy redukcję. Jest ktoś w stanie mi doradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1179
daj zdjęcia albo podaj obwody bo różnie to może wyglądać.

ja bym skupił się na sile bo prezentuje się nie zbyt ciekawie

Zmieniony przez - neox210 w dniu 2013-05-16 15:29:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
tzn ja nigdy nie robiłem max`ów więc nie wiem ile mam. Wpisałem tak jak robię ostatnią czyli 4 serię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Daj zdjęcia..

Jak na 10 miesięcy Twoje wyniki powinny być lepsze.
Nie chodzi o maksy tylko o ciężary z jakimi ćwiczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1179
dokładnie nie chodzi o 1rm ale np. 5rm czy 10 rm

poza tym dysproporcja siad/mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Redukcja zdecydowanie nie w Twoim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
tylko denerwuje mnie ten wystający brzuch, więc boję się że jak zacznę masować to mi jeszcze więcej wyskoczy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
chciałbym połączyć w treningu wolne ciężary i ćwiczenia z masą ciała. Nie lubię za bardzo maszyn i tego typów rzeczy. Tylko nie wiem co lepiej robić split czy fbw? a jeśli fbw z podwieszonego tematu to od którego etapu zacząć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Było mnóstwo takich tematów co z tym zrobić.. to wina złego odżywiania się, bo nie jesteś zalany.
Odpowiedni bilans kaloryczny, lekko na plus około 200-300 kcal, do tego ograniczenie węglowodanów, podbijanie kcal zdrowymi tłuszczami, świeżymi owocami ( włącz to do swojego BTW) poczytaj na forum.

Możesz dorzucić aeroby z x3 w tygodniu albo interwały maks x2 w dnt.

Weź etap 4 https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html FBW z zestawem A/B

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-05-16 15:49:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
a dieta? chodzi o rozłożenie btw. 2g białka, 3g węgli i 0,75g tłuszczy na kg będzie dobrze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Piszczat / dziennik - Ogarnij się !!

Wiecej