SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa cz redukcja ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 974

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

jest

Wiek

16

Waga

67

Wzrost

173

Staż treningowy

8 miesięcy

Obwód pasa

nwm

Obwód klatki piersiowej

nwm

Obwód uda

nwm

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia 4 razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłowniia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

b/w/t 140/300/70

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

100-200 euro

Cel/problem/opis

masa czy redukcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6643
A więc tak od półtora miesiąca nie ćwiczyłem ponieważ mieszkam w niemczech i przyjechałem na 3 tygodnie na święta przez ten czas byłem jedynie na paru treningach capueiry potem wróciłem i dostaliśmy nowe mieszkanie w innym mieście dopiero od czwartku zapisałem się do nowej siłowni. Warzę 67 kg cel masa chciałbym na wakacje zrobić formę ale nie wiem czy już zaczynać redukcję myślałem o tym żeby przez 2 miesiące jeszcze pomasować i potem 3 miesiące redu ale nie wiem czy w 3 miesiące się wyrobię . Poniżej zamieszczę zdjęcia mojej dotychczasowej formy.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
jestes chudy nie ma co redukowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
zdecydowanie masuj:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładniej jak chłopaki wyżej, zdecydowanie masa masz jeszcze sporo kg do nałożenia na siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!!! Problem z masą...: (

Następny temat

Sprawdzone suplementy na wydłużenie i pogłębienie snu

WHEY premium