SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Masa bez diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 722

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 175
Witam!
Jak wiadomo dieta jest ważna przy nabieraniu masy, lecz jak będę ćwiczył bez żadnej diety, 2-3 posiłki dziennie, to chyba też będę nabierał masę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 348720
Jeśli będziesz miał nadmiar kcal to tak, jeśli nie to nie.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 964 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10338
machać aby machać to nie ma po co(przez jakis czas efekty są).

Ogólnie teraz jak 'zasmakowałem' diety i jaśli byłoby mi dane ćwiczyć bez niej to nie wiem czy by mi się chciało tak jak kiedyś bez niej.

Krótki przykład/podobne efekty : Bez diety-7 miesięcy , z dietą- 2 miesiące.

I chociaż płynąłbym najgorszym ściekiem. Ty mnie nie osądzaj Bóg zrobi to lepiej

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 196
pepe2ooo
Witam!
Jak wiadomo dieta jest ważna przy nabieraniu masy, lecz jak będę ćwiczył bez żadnej diety, 2-3 posiłki dziennie, to chyba też będę nabierał masę?

Cwiczac bez diety... Na pewno bedziesz w stanie zobaczyc jakies efekty, nabyc tej masy, ale nie licz na cuda.. Z poczatku to nic nowego, ze ktos cwiczy sobie bez diety, ale juz pozniej? Jak dla mnie to strata czasu..

Od dobrych i widocznych efektow jest: TRENING + DIETA + REGENERACJA.

Musisz miec to na uwadze, jesli chcesz zapuscic sie glebiej w te tematy.

Zmieniony przez - Samir w dniu 2012-11-27 16:53:40
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 964 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10338
a czemu nie chcesz stosowac diety?

I chociaż płynąłbym najgorszym ściekiem. Ty mnie nie osądzaj Bóg zrobi to lepiej

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 175
Nie to, że nie chce. Po prostu nei mam takiej możliwości przygotowywania sobie diety jak; gotowane mięso itp.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 363 Napisanych postów 8676 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130649
lenistwo cie nie tłumaczy. Do nas tez nikt nie wysyła pojemników z gotowym żarciem

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko w posiłku przetreningowym

Następny temat

Jak "tanio" podbić kalorie?

Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Higiena snu, jak o nią zadbać? Higiena snu, jak o nią zadbać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić?