SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa a siła..

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 54
Witam zależy mi na zwiększeniu mojej masy mięśniowej lecz chciałbym też przybierać na sile czy idzie te treningi połączyć a jak tak to jak?
Dziękuję za wszystkie kom.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1103
Hej! Jak najbardziej jest to możliwe :) Dobrym rozwiązaniem byłby tutaj FBW, lub trening Góra/dół z podziałem na dni hipertroficzne, zarówno jak i siłowe. Wszystko jest zależne od twojego stażu, dni treningowych jak i diety :) Polecam wypełnić ankietę i dodać post w dziale SFD JUNIOR. Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Masa np z siłą idzie w parze.

Jak ktos zaczyna ma ok 16 lat to junior jak najbardziej jak ktoś jest starszy po 20 to spokojnie np dział trening dla początkujących

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 54
Małyaledzik mam 16 lat z niecałym pół roku stażu mam już 74 kilo przy wzroście 180 raczej jestem mezomorfikiem z dość niskim poziomem tkanki tłuszczowej lecz miałem przerwę w treningu przez kontuzję. Możliwe że można nazwać to dietą nie liczę kalorii lecz mam 5 posiłków w których staram się uzupełniać od zależności węgle białka i tłuszcze.


Zmieniony przez - Hub_11 w dniu 2018-04-02 19:33:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spaddki

Wiecej