SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa > 3 dzien nasycania MONO i podlewa...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Witam
Postanowiłem rozpocząć cykl na kreatynie, faze ładowania robie mono 5x 4 przez 5 dni, a potem cały cykl na jabłko (cm3)

Stosowałem tą diete przez poltora miesiaca i nic nie podlewało, nagle w 3/4 dni przybyło 2cm na brzuchu ^^ kaloryfer tez lekko podlało i to widać, myślę by reszta fazy ladowania robic jabłkiem bo mono coś nie podchodzi pod mój org dobrze...

dane o mnie:
staż: rok
waga: 74kg
wzrost 175cm

dieta:





Myślałem żeby obciąć też weglowodany przed treningiem (do 50g) i dać reszte po treningu, co o tym sądzicie? czy obciąć już wegle ze sniadania, ok 30g owsianych?

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2012-01-26 16:23:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
normalna reakcja na mono zbiera sie woda w organizmie po cyklu woda powinna poleciec

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Właśnie wiem, ale nie byulem tego pewien
osoba po AWF'ie powiedziała mi że gdyby miała tą wiedze co teraz (juz cwiczy gosc.. hm... z 16 lat?) to mono by pierwszy raz nie brał bo taki spuchniety na mono był że załował tego jak cholera

czyli powiadasz by sie nie przejmowac że tak mono mnie "podlało" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to zależy od rodzaju akt którą uprawiasz trzeba się zastanowić. Osoba po AWF nie koniecznie musi być jakimś autorytetm

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
No wlasnie przestałem wykonywac MC i Przysiady a te cwiczenia pochladnaia duzo energi (kcal) wiec mzoe tez temu? jak uwazasz?

(mam wade postawy, pogelbiona loroze odc.ledzwioego i rehabilitantka zabronila mi tego wykonywac)

obciąć jakies kalorie z rana moze ?

ps. myslisz ze to mzoe byc wina tego ze ostatnio sie nie wysypiam? przebudzam sie w nocy przez kota ;p ostatnio zreszta tez posilek gdzie bylo 100ww zjadlem poltoragodziny przed snem a potem twarog i oliwa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
kota wywal do innego pokoju nie daj sobie mu wejść na głowe wiem coś o tym bo sam mam (oprócz tego w głowie)

Słuchaj rehabilitantki i spytaj się o najlepszy dobór ćwiczeń kompensacyjno korekcyjnych ja poszukam książke coś podpowiem bo dużo już zapomniałem w tym temacie jednakże przy hiperlordozie ma racje

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
s.m.p.a a myslisz ze moge wykonywac wykroki umiarkowanym ciezarem, osoba z ktora cwicze (wykonuje cwiczenia korekcyjne wade postawy) powiedlaa ze moge je robic, co ty o tym sadzisz?

ps. po skonczeniu ich robic nie odczuwam ZADNEGO bolu w kregoslupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ja unikałbym wykroków jednak bardziej skupiłbym sie na ćw na maszynach

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
W wykrokach nie dochodze do sztangielki wazacej 25 kg, narazie robie serie malym ciezarem i tak bedziecaly cykl,

Te babki z ktorymi cwicze powiedzialy ze moge je spokojnie robic, ale powiez mi, mialbys moze jakies cwiczenia korekcyjne lordoze odc.ledzwioego? kolejna wizyte mam dopiero 14 lutego a wykonuje jakies cwiczenia ktore pamietam ze tam byly ;) tez chodze raz w tyg. ma basen poplywac grzbietem 30 min, a potem na koniec cwicze brzuc (unoszenie nog do gory, rowerek, przeciwny rowerek)

Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie obiady na mase??

Następny temat

Dieta na masę-pytania odnośnie obliczeń!

WHEY premium