SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Masa -> rzeźba.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 491

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2649
Mam zamiar od wakacji zacząć robić mase, na diecie. Aktualnie waże 58kb / 179cm i chciałbym przytyć tak do ~75 lub jeszcze więcej, aby było z czego zrobić rzeźbe. I tutaj mam pytanie, czy:

1. Masować dużo i zrobić na końcu rzeźbe, a potem treningi na siłe.
2. Masować powoli i w między czasie ćwiczyć na siłce.

Ja się zastanawiam na pkt1, proszę o odp. Jeśli ktoś ma pisać posty w stylu "chcesz się zalać tłuszczem itd" to niech nic nie pisze.

Pozdro : )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6446
hmm... widać ze nie masz pojęcia !! razem z masą siła idzie do przodu pozdro !!

seba

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2649
Tyle to każdy wie, poza tym nic nie wniosłeś do tematu.
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5378 Napisanych postów 136658 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 896885
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13314 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51067
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napiszcie mi plan ćwiczeń, 14 lat, 170cm wzrostu 57,2 kg...

Następny temat

Mój plan,dieta dobra?

Ranking fit ciastek - najlepsze fit ciastka Ranking fit ciastek - najlepsze fit ciastka Trening ramion, jak długie przerwy robić między seriami? Trening ramion, jak długie przerwy robić między seriami? Skandal w Nowym Jorku! Conor McGregor poszukiwany listem gończym! Skandal w Nowym Jorku! Conor McGregor poszukiwany listem gończym! Superseria a czas regeneracji Superseria a czas regeneracji Steve Benthin i Kevin Wolter - dwóch kulturystów komediantów Steve Benthin i Kevin Wolter - dwóch kulturystów komediantów Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Henson - jak to jest być prawie o połowę mniejszą? Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Henson - jak to jest być prawie o połowę mniejszą? Kevin Levrone zamierza pobić rekord świata! Kevin Levrone zamierza pobić rekord świata! Akop Szostak przerywa złą passę! Akop Szostak przerywa złą passę!