SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Masa ! do Apokalipsy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1529

napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 324 Napisanych postów 37205 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124602
wyciąg dolny do klatki jest na barki i nie da sie go raczej zastąpić sztangą- jest to ćw. nie aż tak trudne do wykonania- nie wiem jak ono sie nazywa po angielsku więc trudno znaleźć mi bedzie filmik- bo opisywac raczej mi się nie chce.
wykonujesz je podobnie jak wyciąg dolny na najszerszy z tym,ze nieco szerszy jest chwyt i ciągniesz nieco wyżej- obciązenia raczej będa też mniejsze.

w seriach stosuj także progresję; np- 40, 50, 60, 70kg. a w nast. treningu ostatnia to 75, a wcześniejsze dostosowujesz wedle tego schematu.

w ćwiczeniach kolejnych na dana grupę możesz już zastosowac wyłacznie progresję z tren. na trening[a na poszczegolnych sesjach stały ciążar]

wlasciwie mogłbyś- z tym, ze nie powinienes przejmować się tym, że cięzar będzie na barki- czy jakakolwiek inna grupe- mniejszy, w kulturystyvznym treningu jest on tylko środkiem do ceklu, a nie celem samym w sobie.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 7810 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141308
Czy ten wyciąg dolny do klatki to, coś podobnego do tego co jest w tym filmiku ?

? naprawdę nie mogę sobie tego wyobrazić :P mógłbyś to jakoś opisać ?

I jeszcze ponawiam pytanie: Czy mogę zamienić Klatka + Plecy + Bic oraz Nogi + Barki + Tric ? Tak mi będzie wygodniej i moim zdaniem lepiej.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2009-07-18 16:15:07

Zgodny z regulaminem.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 324 Napisanych postów 37205 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124602
jesli chodzi o ćwiczenie to zdecydowanie nie to- sprobuje znaleźć

natomiast jesli chodzi o podział to możesz sprobowac takiego jak zaproponowaleś.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 7810 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141308
A na jakie aktony barków jest to ćwiczenie ? Może poprostu to czymś zastąpimy ? Bo widzę, że nie możesz znaleźć.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2009-07-23 10:09:56

Zgodny z regulaminem.

napisał(a)
Ekspert
napisał(a)
Ekspert
Oki, tak więc wszystko jest jasne ! Po raz kolejny - wielkie dzięki za współprace, gdy wrócę z wakacji właśnie takim planę zacznę masować :)

Pozdro !

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW, prośba o ocene

Następny temat

Plan treningowy - prośba o ocenę

Technika ćwiczeń - uwarunkowania anatomiczne Nowy etap w życiu Huberta Kulczyńskiego! Wspaniałe nagrody za I miejsce Ben Weider Legacy Cup Leksykon suplementacji: 1,3 Dimethylamylamine DMAA (geranium) Doping mózgu - suplementy dla studentów Funkcje motoryczne - dlaczego są ważne? Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Wywiad z Natalią Czajkowską