SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa+rzezba?:P

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
Elo@all mam glupie raczej pytanie:
mozna robic nogi na rzezbe a reszte na mase? bo mam grube uda i przydalo by sie je troche zrzezbic ale powyzej pasa chce robic dalej mase...?
pyt nastepne...jakie mozna robic cwiczenia na posladki, chcialbym troche z dupska zrzucic...no i 3 co z tym brzuchem bo kiedy robimy mase to brzucha za czesto nie powinno sie robic, ale kiedy znowu robimy go za zadko to nie oplaca sie to..jak to jest? rzucielm palenie jakis miesiac temu i moze dlatego traz fest przytylem;/ szczegolnie na udach i dupsq...waze niecale 96kg przy wzroscie 1,77 w udzie mam 64cm w pase 92 a w barkach kiedy normlanie stoje bez zadnego wdechu czy cos to 136cm co o tym myslicie? z gory thx za odpowiedzi narazie pozdrawiam!

SiGUsEk

SiGUsEk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8810
A pomyślałeś o diecie, będziesz ćwiczyć nogi na rzeźbę a diete i suplementacje będziesz mieć na masę i dupa nic ci ten trening nie da, tak samo jak robisz mase innch partii a dieta na rzeźbę, zdecyduj się.

(L)(L)(L)
United We Stand, Divided We Fall

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
no tak masz racje;/ no a jabym chcial poprawi dupsko albo zeby nogi nie byly takie grube to robic mase przynajmniej troche zakresle te miesnie zgadza sie?...albo lepiej ich wogole nie robic jesli nie chce zeby jeszcze bardziej urosly? mase mam zamiar robic do marca potem zaczne robic rzezbe na lato, wiem ze nie zdaze zrobic super rzezby no ale zawsze cos;] no i jak z tym brzuchem?

SiGUsEk

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
co z tego ze bedzie cwiczył nogi na rzezbe a reszte na mase, przy diecie masowej jedynie da to ze mu siłą w nogach spadnie...
moze lepiej reduvja a potem masa?

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1474
no wlasnie, tez mam ten problem :[ Grube nogi i dupa. Lapy w miare dobrze rozbudowane, troche mala klata. Duzo masy w dolnej czesci, a malo w gornej. Cwicze na mase. To co bedzie z tymi nogami i dupa?? - jeszcze wieksze. Pozniej w treningu na rzezbe nadrobie to??? tzn. zmniejsze ta dupe????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

częsta rotacja ćwiczeń [tak lub nie]

Następny temat

MAM KRZYWA KLATE!!!

Wiecej