SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa!!!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11147 Napisanych postów 51544 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam po półrocznej przerwie w treningach powróciłem na siłownie. Sporo straciłem teraz przy wzroście 182 cm ważę 78kg proszę wszystkich o poradę jakie odżywki jaka dieta w jakich ilościach brać itd. aby szybko nabrać na masie. Nie zależy mi na suchym mięśniu nie mam skłonności do tycia więc może być też tłuszczyk.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 612
polecam Trening Cykliczny , odzywianie i suplementacja. Ktora napisal Michail .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
nie wiem ile ćwiczyłeś wcześniej , jak dasz znac to powiemy coś wiecej , ale tak czy tak to narazie podaruj sobie suple , zakup sobie za to zestaw witamin i minerałów , jeśli chodzi o trening to ja bym radził zacząć od ACT po takiej pzerwie zanim zaczniesz dzielony , wiecej to jak coś o sobie dasz , wież staż wiek i takie tam

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
najpierw dieta wysokoweglowodanowa - dział ODZYWIANIE
jesli nie masz checi/mozliwosci/czasu na diete to jedz 5-6 posilków dziennie co 3h.Jedz ryz,kasze,piersi z kurczaka,jugurty,tunczyki,itp

co do soopli to mozesz zakupic gainera,carbo,białko
gainer - np.mass xxl 3kg kosztuje 84zł.tani i dobry gainer
carbo - olimpa 23zł za 1kg
białko - np.sp80 lub extensor80
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka lawka :)

Następny temat

wyciskanie a stawy

WHEY premium