SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masówka z aerobami. Czy warto

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 202
Witam, mam 18 lat 178cm i waże 84kg (przez zimne skoczyło, normalnie waże około 80kg) ćwiczyłem już 4-5 miesięcy dość trochę temu, zaniechałem treningów lecz od jutra zaczynam od nowa.
Przejdzmy do konkretow.
Jak kazdy adept kulturystyki, chce "urosnać" wiec wiadomo, trening masowy, nie chodze na silke ale mam lawke i kilka sztangielek regulowanych w domu(gryf na laweczce tez rzecz jasna). Miałem na tym zadawalające efekty, w polaczeniu z bialkowa dieta dopelniana ostrowia w razie brakow i dodatkowo z mono. Lecz mono przerwalem po 3 tygodniach, bo stwierdzilem, ze dopiero zaczynam wiec mam w sobie tez potencjal, wiec mono lezy sobie jeszcze, ilosc na 1 cykl. Mam tez thermo speeda, pol opakowania. Sie rozpisalem. Od jutra, bede jechal z masowka lecz od zawsze mam problem z oponka, grube nogi, itp. taka budowa ciala. Chcialbym tez tego troche zrzucic. Czy jest sens robic masowke 3-4 razy w tygodniu, a w jeden dzien jakies aeroby? Chcialbym je zroznicowac basen/rower itp. zeby zrzucic troche oponki. Dodam tez, ze od zawsze na rozgrzewke przed treningiem silowym robie cwiczenia obwodowe, z malutkim obciazeniem 1-2 obwody. Aeroby powiedzmy 40 minut roweru lub 60 basenu, na rower moglbym kupic pas nylopropynowy (niewiem czy tak to sie pisze). Sprawa sie ma tak ze nie cierpie biegac, jezeli by trza bylo moglbym raz na 3-4 tygodnie dzien pobiegac. Dieta, oczywiscie tez bedzie. W najblizszym czasie wrzuce do oceny.
Dzieki z gory
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Jak dieta będzie na masę to nie schudniesz.. Jak będzie na redukcję to nie przytyjesz.

Albo masa, albo redukcja.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozrost mięśni. Końcowa faza treningu.

Następny temat

Trening Na Przybranie Masy

WHEY premium