SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masówka od 27 października na dwa miesiące!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282
Tak jak w tytule widać od 27 października zaczynam trening na mase i chciałbym aby on trwał conajmniej 2 miesiące. W tym czasie będe brał kreatyne Vitalmaxa Creatin Monohydrate https://www.sfd.pl/VITALMAX_Creatin_Monohydrate-t294828.html
powinno mi starczyć tej kreatynki na około 2 miechy. Do tego 4 razy dziennie serwatka ostrowii plus dieta wysokobiałkowa. Chce ćwiczyć 4 razy w tygodniu i chce jechać z typowym treningiem na mase, ale z dużą różnorodnością ćwiczeń, ilości serii i potwórzeń. Jeśli chodzi o sprzęt jakim dysponuje to jest to normalna siłownia, z wyciągiem, atlasem (ćwiczenia na nogi, łydki) ale bez żadnych nowszych maszyn, więc interesują mnie bardziej treningi na wolnych ciężarach. Jeśli chodzi o ankiete to przedstawia się to tak:

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 76

Wzrost: 176

Cel treningowy: Masa, masa i jeszcze raz masa (oczywiście przy okazji gdyby wzrosła siła nie miałbym nic przeciwko)

Staż treningowy na siłowni: 16 miesięcy

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu: ławka łamana, sztangi łamane i proste, sztangielki, t-bar, drążki do podciągania, maszyny do ćwiczenia nóg (nie wiem jak się nazywają, ale wykonuje na nich wyprosty nóg w siedzie i zginanie nóg w leżeniu.)

Dieta: Wysokobiałkowa

Przeciwskazania medyczne: brak

Zażywane suplementy: od 27 października kreatyna + serwatka ostrowii.


Chciałbym też dodać że interesuje mnie ćwiczenie absolutnie każdej partii ciała (również przedramię i kaptury). Jeśli ktoś może mi pomóc z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no, jakis plan musisz sam zaproponować, w treningu dla początkujących może bytakie coś -że inni za ciebie układają- przeszło, tutaj zas nie ma na to szans, zgroza byloby gdyby ktoś kto zowie się zaawansowanym nie potrafil nawet przedstawic swojej propozycji- jaka by ona nie była
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do sprawdzenia

Następny temat

Prośba o ocenę treningu - "Mawashi"

Wiecej