SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masówka do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Proszę o wskazanie błędów w diecie na mase. Ekto, 67 kg, ćwicze od 4 miesiecy, trening 3xtydz, wolne ciężary, wielostawowe. Mieszkam w internacie i jem to co dają. Tzn. obiady to takie jakie dadzą jem i pieczywo zwykłe pszenne, wiem że powinno sie ciemne pieczywo jeść ale kasy za dużo nie mam i wolę kupic kasze, i zjesc codziennie tego kurczaka albo 5 jajek, jakis owoc, banan. Przed snem szamam twarogu dużo i czasami gainera na mleku sie wypije. Tak wygląda w uproszczeniu moje codzienne odżywianie:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
A jajek nie za dużo? Aż 5? Daj zamiast 2 jajek, troche fasolki szparagowej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale to nie jest dzień w dzień tak samo. Tygodniowo bedzie z 15 jajek, to sie jeszcze miesci w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
A to dobrze

Jeśli chcesz poznać moje zdanie to dieta jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
mit z jajkami dawno obalony, ja jem 6 codziennie od hohohoh, niektorzy jedzą 15 i cholesterol tez nie rosnie. wiec jedz jaja bo to podstawa kazdej diety!!! co do oceny diety niech sie lepiej bardziej ogarnieci w temacie wypoeidzą.

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Słuchaj, jeżeli są przesłanki że może szkodzić zbyt duża ilość, to lepiej nie jeść za dużo. Za 20 lat zbadaj swój cholesterol i się ze mna podziel wynikiem:)
Prawda jest taka że w żółtku jajka jest zły cholesterol i tak właśnie jest w internecie w podręcznikach szkolnych, tak uczą na gastronomi i sądzę że tak też jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej, wypowie sie ktoś jeszcze o diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
W podrecznikach szkolnych ucza przetreminowanych mitówn podstawie badac z czasów naszych ojców. duzo to pojecie wzgledne, nie bedziemy tu chlopakowi zaśmiecać tematu bo trza diete ogarnąć, powiem tylko tyle jajka to samo zdrowie i 6 dziennie dla osoby ćwiczącej to nie jest duzo wrecz a czasmi wręcz przeciwnie.

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypowie sie ktoś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
szosiu
W podrecznikach szkolnych ucza przetreminowanych mitówn podstawie badac z czasów naszych ojców. duzo to pojecie wzgledne, nie bedziemy tu chlopakowi zaśmiecać tematu bo trza diete ogarnąć, powiem tylko tyle jajka to samo zdrowie i 6 dziennie dla osoby ćwiczącej to nie jest duzo wrecz a czasmi wręcz przeciwnie.


Jak dla mnie dieta, jest OK:)


W szkole gastronomicznej uczą różni nauczyciele i korzystgają z różnych źródeł - podręczniki wydane w 2011r. Internet i encyklopedie...

Po za tym są badania. Jak chcesz to jedz i 8 dziennie, ale nie zachęcaj innych, bo jeszcze posłuchają:D
Mówie również z własnego doświadczenia, gdzie z jajkami miałem do czynienia dosyć sporo. Mówie tutaj o odchudzaniu i wpływie dużej ilości na MÓJ organizm...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

Jeszcze redukowac czy juz masowac?

WHEY premium