SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Masóweczka-suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1454

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4520
Witam. Rozpoczyna od przyszłego tygodnia masowke, moja pierwszya w zyciu z porządna dopieta dieta :)

uzupelniam sie poki co bialeczkie fitmaxu
do tego iwtaminki i mieneraly olimpu

i tutaj pytanie czy moge dokupic jakies suple jeszcze w zwiazku z masowaniem(poki co wiadomo bez kreatyny, najwczesniej chce kreatynke zarzucic po wakacjach)
a cos innego nie wiem np zeby sie pobudzi/ zwiekszyc sile na treningach? bo ospany czesto jestem
albo cos innego?

co myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3369 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11510
A jak wygląda posiłek przed treningiem? Mógłbyś wstawić ankietę działu, dowiedzieli byśmy się więcej o Tobie .
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4520
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
jak trzeba bedzie to gdzies tutaj mam swoja

2) wiek 18 lat

3) waga/wzrost 76/172cm

4) staż treningowy ponad rok jednak jest to peirwsza masa z super dopieta dieta

5) cel cyklu MASA

6) stosowane już wcześniej suplementy BCAA bylo fitmaxu, 2x kreatyna fitmaxu(jednak bez diety i pojecia o treningu) bialeczko jako uzupelnienie i witaminki :)

7) stosowane wcześniej spalacze byl jakis czas TSE

8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od -

9) ilość dni wolnych od kreatyny sporo sporo prawie rok

10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) poki co zapotrzebowanie na 0 w sumie 2500 kcal białko 2,44g/kg wegel rozpoczynam od 3,5 jako ze endo nie chce sie zalac , tluszcze 1g/kg

11)przewidziane finanse na cykl-
12) uwagi i sugestie -

poislekprzedtreningowy to 100 g brazowego + tuna albo kurczaczek 1,5-2 godziny przed treningiem
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3369 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11510
Chodzi Tobie o bilans, że jest 0? Bo jeśli tak to przy robieniu masy conajmniej +300kcal daj. Kofe bym dał przed treningiem+AAKG do tego na pompkę . Posiłek wydaje mi się okej. Może jeszcze ktoś inny się wypowie.
napisał(a)
Początkujący
tak ale jestem troszke juz na wstepie podlany dlatego chce zaczac od 0 i stopniowo zwiekszac

Kofe w postaci jakiegos suplementu czy kawa?
napisał(a)
Początkujący
To waga będzie stała w miejscu, ani nie zrzucisz, ani nie wzrośnie. To chyba wiesz . Rozumiem, ok, jak na Ciebie tak to działa z tą stopniowością to ok. Wiesz, zależy do czego masz dostęp. Dużo jest:
http://www.sfd.pl/sklep/Kaizen_Caffeine-opis1706.html
http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Caffeine_200plus-opis2882.html
http://www.sfd.pl/sklep/ActivLab_Caffeine_Power-opis2132.html
masz tu kilka, kofa to kofa, jakiejś wielkiej różnicy między nimi nie ma, tyle że cena i zawartość kapsułek .
napisał(a)
Początkujący
OK dzieki a tego AAKG tez za rozsadna cene?
napisał(a)
Początkujący
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1477
ja osobiscie uzywam aakg olimpu efekty idzie odczuc .

"by byc wielkim trzeba wp*****lac i nap*****lac"

napisał(a)
Początkujący
50 zł za 120 kapsow wychodzi

i ile ich szamiesz dziennie

a tak w ogole to moge to AAKG(nie waznie jakie wybiore)szamac tylko w DT ?
napisał(a)
Początkujący
??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po treningu?

Następny temat

co po cyklu SAA

Green Tea ALLNUTRITION - Właściwości i zastosowanie zielonej herbaty Green Tea ALLNUTRITION - Właściwości i zastosowanie zielonej herbaty 4 ćwiczenia poprawiające postawę ciała 4 ćwiczenia poprawiające postawę ciała Arnold Classic Africa - Johannesburg 2018 Arnold Classic Africa - Johannesburg 2018 Czy trening może zastąpić dietę? Czy trening może zastąpić dietę? Cassidy Lance-Mcwherter najlepsza zawodniczka CrossFit na Florydzie Cassidy Lance-Mcwherter najlepsza zawodniczka CrossFit na Florydzie 9 powodów przez, które nie możesz się odchudzić 9 powodów przez, które nie możesz się odchudzić IFBB Diamond Cup - Madryt 2018 IFBB Diamond Cup - Madryt 2018 Mistrzostwa Polski dzieci w fitness  - Poznań 2018 Mistrzostwa Polski dzieci w fitness - Poznań 2018