SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcepan

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 715
Witam ostatnio byłem w supermarkecie (Polomarket) i zaskoczyła mnie jedna rzecz a mianowicie baton marcepanowy.Niby nic takiego ale gdy zobaczyłem wartość odżywczą na opakowaniu okazało się że jeden taki baton zawiera 50,6g białka.Czy to możliwe że to prawda bo jeżeli by tak było to przebijało by to nawet batoniki proteinowe (ok 20g białka) oczywiście chodzi mi tu tylko o białko nie wspominam o tłuszczach i węglach.Wklejam wam zdjęcia tego batonika.Według was jeżeli to oczywiście była prawda czy można by było taki batonik zastosować do diety??




Nikt Nie Zdoła Cię Zniszczyć Jeżeli Mu Na To Nie Pozwolisz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
Na batonie pisze że w 100 g ma 63 g białka 62g węglowodanów i 18.5 g jak to możliwe że w 100 g jest 143g? to pewnie jakiś błąd w druku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29716
Wydaje mi się, że jest to błąd w druku. Po przyjęciu, że wartość energetyczna oraz zawartość tłuszczu i węglowodanów jest poprawnie podana, to białka powinno być około 8g.
446 kcal łącznie
18,5g tł * 9kcal= 166kcal
62g ww*4 kcal = 248kcal
446-248-166=32 kcal
32kcal/4=8g białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Błąd na etykiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
poza tym, jak mozna w ogole pytac, czy slodycze nalezy włączyc do diety. samo to jest juz conajmniej śmieszne, niezaleznie od BTW produktu

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol a silownia i progress - jak to w koncu jest?

Następny temat

Co po treningu

WHEY premium