SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Man Scorch

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Dobra, narazie zrzucam poki schodzi bez niczego. Ale chce zaplanowac już sobie cykl ze spalaczem, jak tylko opór nastanie. Kiedyś tego scorcha z revexem właśnie brałem. Co myślicie na ten czas ogółem, bo taki zestawm ~200zł, może jest coś w tej cenie lepszego, hmm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
W jakim celu chcesz łączy w dwa bardzo podobne suplementy? Weź jeden z nich i tyle. Obojętnie który.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Dokładnie , nic to nie zmieni w Twoim wypadku . Skończysz jeden to wrzucisz drugi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Cocochanelle
Dobra, narazie zrzucam poki schodzi bez niczego. Ale chce zaplanowac już sobie cykl ze spalaczem, jak tylko opór nastanie. Kiedyś tego scorcha z revexem właśnie brałem. Co myślicie na ten czas ogółem, bo taki zestawm ~200zł, może jest coś w tej cenie lepszego, hmm ?


lepszym wyborem bedzie np black bombs od Doriana
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu

Następny temat

pierwszy cykl

WHEY premium