SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam zbyt zatłuszczone piersi, co mam zrobić by schudły???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Mam od kilku już lat zbyt zatłuszczone piersi, co mam zrobić by one schudły. Jakie ćwiczenia mam zastosować??? Błagam pomóżcie...

Jestem mężczyzną, mam 21 lat, waga: 70 kg. wzrost 1.72 cm

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 70

Wzrost: 1.72

Cel treningowy: Mam zatłuszczone piersi i chciałbym żeby schudły

Staż treningowy na słowni: nie chodzę na siłownie

Uprawiane inne sporty: gimnastyka, bieganie, jeżdzenie na rowerze, ćwiczenia na drążku, rozciąganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): tylko rower magnetyczny, sprężyna, drążek

Dieta: banany, kefir, chleb graham, mleko, wasa

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

Zmieniony przez - Tłuścioch_ w dniu 2009-06-29 21:22:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
"Bery, pierwsze słyszę że ćwiczenia siłowe spalają tłuszcz.. No ale nie podważam tego."

Pewnie, że spalają tłuszcz, zwłaszcza szybkie ruchy.
Mało tego, zwiększają wydzielanie hormonu wzrostu, który jest odpowiedzialny między innymi za spalanie tłuszczu.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj foto najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741
Pompeczki powinny pomóc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32




To nie moja fota, tylko z netu, ale mam podobne okazy, no może trochę większe. Wiem, mam ginekomastię, ale mi nie chodzi o suty, tylko o ogół tj. piersi jako całe!!! Błagam jakie mam ćwiczenia wykonywać???

Żeby nie było to trenuję dość często, jednak bez rezultatów, bo pewnie trenuje źle albo w sposób niewystarczający.

Zmieniony przez - Tłuścioch_ w dniu 2009-06-29 21:35:46

Zmieniony przez - Tłuścioch_ w dniu 2009-06-29 21:36:09

Zmieniony przez - Tłuścioch_ w dniu 2009-06-29 21:42:30
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6202
pod nóż...
1

hej ho hej ho martwy by sie robiło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Nie no operacja czy inny zabieg odpadają, boję się...

Zapodajcie jakieś ćwiczenia specjalistyczne...

PS. A ile tych pompek, dziennie i czy one naprawdę pomogą, a może zaszkodzą???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 642
najpierw sprawdz ile w ogole pompek zrobisz ; ) rozpisz trening, zacznij cwiczyc cale cialo, kladac nacisk na klatke, pojawia ci sie meisnie, cycki przestana wisiec, urosna miesnie, to cycki nabiora ksztaltu, nic sie z powietrza nie bierze,
1

"... W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś, albo nie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4007
Ja mam podobny problem tyle, że u mnie cycki są twarde (chyba mięśnie) ale nie mają tego kształtu. Co mam robić? też pompki z naciskiem na klate?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
No to redukcja, ujemny bilans kaloryczny w diecie (dział odżywianie) + aeroby co drugi dzień. 45-50min rowerku, równe tempo.

Ćwiczenia siłowe nie spalą tłuszczu.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4007
I to tyle? siłownia nie jest potrzebna? bo w sumie to mi chodzi o rzeeźbe całego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
...a jakie aeroby??? Tzn. wiem że chodzi o aerobik, ale jakie ćwiczenia konkretnie???

Panowie no cóż w dniu wczoraj zrobiłem 50 pompek, tylko nie tak od razu tylko stopniowo po 10, może być???

Powiem wam jakie ćwiczenia wykonuje:

-Biegi
-Jazda na rowerku magnetycznym po 33 minuty dość szybka, nie zawsze równym tempem. Tzn na wyświetlaczu pojawia mi się informacja że spalam 500 kalorii i wyciągam 22 km. (Co 50 kalorii zmieniam "siłę pedał" z 1 do 8 - im większy numerek tym ciężej pedały chodzą)
-rowerek na dywanie
-brzuszki
-rozciąganie i podciąganie na drążku
-rozciąganie za pomocą popularnej sprężyny
-gimnastyka
-przysiady
-pajacyk
-nogi ku górze, ku dołowi po pół minuty...

...i to chyba tyle?

Powiedzcie mi proszę, które ćwiczenia wyeliminować ze swojego grafiku, które zostawić, a które dołożyć (chodzi mi o jakieś nowe)???? Pamiętajcie chcę spalić tłuszcz ze swoich piersi!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na masę do oceny

Następny temat

trening do redukcji

WHEY premium