SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problemy z przybraniem na masie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2025
mam 16lat i waże 62. wzrost 173 cm. ćwicze od 5 miesięcy. Chciałbym nabrać na wadze ale mam wielkie problemy. ćwicze 3 razy w tygodniu. Biore różne odżywki : - Creatine 1000 olimp, HMB olimp, mass XXL Trec, i troszeczke dodaje Megabol 70% białka do mass XXL. Czy Moim problemem możę być szkoła?? Ponieważ przez ten cały czas kiedy w niej jestem nic nie jem, albo bardzo mało. Oczywiście codzienie zjadam lekkie śniadanie, obiad (po szkole) i kolacje.
Prosze o pomoc.

hmmm....nie ma prawdziwego zycia bez silowni....0---0......Shut The f*** Up And Train.....0---0

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twoim problemem nie jest szkoła, tylko dieta, a raczej jej brak z tego co widze. Skorzystaj z wyszukiwarki i poczytaj posty o diecie, bo to podstawa, i bez niej nawet najlepsze odzywki niewiele ci dadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 670
lord ma racje, stary zapomnij o przyrostach jak tak dalej bedziesz jadł, musisz jeść... co tu dużo ukrywać duuuużo!!!
nie czaje tylko po co ci hmb, jak chcesz przybrać na masie, no powiem ci szczerze bardzo ciekawe rozwiązanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
w linku nizej znajdziesz potrzebne informacje do ułozenia diety bo to powinien byc twoj piorytet

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
zgadza się, ułóż sobie dietę na mase i jedz a efekty będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2025
Dzięki za odpowiedzi. ale co wy polecacie abym jadł w szkole bo lekcje mam 0d 8.45-14.30 godz.

hmmm....nie ma prawdziwego zycia bez silowni....0---0......Shut The f*** Up And Train.....0---0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
polecam albo chleb razowy z szynka z indyka,albo gainer,albo pudelko z kasza i miesem oraz oliwa z oliwek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2025
a co wy myślicie o braniu do szkółki - Carbo olimp??

hmmm....nie ma prawdziwego zycia bez silowni....0---0......Shut The f*** Up And Train.....0---0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7705
Kidy ja ide do szkoly to w plecaku nie znajduja sie ksiazki tylko wymieniam kolejno: Tunczyk w sosie wlasnym zmieszany z ryzem, omlet na dwoch jajkach tylko polowka, kilka odzywek, duzo wody, jakis kefir, i moje ulubione brazowy ryz mieszny z soja, kukurydza i groszkiem. To sa dwa posilki. Przed szkola tez jem sniadanie bo to podstawa diety.

"SFD Moim życiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

TRAN

WHEY premium