SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem z dietą..

temat działu:

Dietetyka sportowa

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
Witam. Nie trenowałem ponad 3 lata z powodów zdrowotnych. Teraz chcę w jak najszybszym możliwym czasie wrócić do dawnej formy i po prostu iść do przodu. Mój problem polega na tym że prawdopodobnie dostarczam za dużo białka i efektem ubocznym tego jest rozwolnienie. Wrzucam sobie Pump mass fire 30% białka 60 % węgli w tym jeszcze kreatynka i aminokwasy. Jem 3 posiłki dziennie, rano na czczo pump massa po nim około 7 dorzucę jakieś owoce do tego nabiał.
Pierwszy konkretny posiłek jem o 11 w przerwie w pracy jakaś rybka np tuńczyk czy łosoś albo makrela nabiał chleb razowy jakaś sałatkę szynkę ser żółty. Następny posiłek jem po pracy około 18 np ryż kasza ziemniaki makaron to na przemian do tego filet z kurczaka ryby na przemian albo to i to do tego sałatkę warzywną lub owocową, często jakąś kukurydzę tuńczyka. To jest mój główny posiłek. Później około 20 21 po treningu podaje sobie pump massa i przed spaniem jakieś jajka nabiał ser żółty wędliny rybka owoce czy płatki z mlekiem różnie. Posiłki wyglądają tak a nie inaczej z powodu pracy i czasu na ich spożywanie. A rozwolnienia zazwyczaj dostaje po tym głównym posiłku. I prawie zawsze w dni nie treningowe gdy odżywkę zapodam bliżej czasu tego głównego posiłku. I teraz pytanie co zrobić? Co odstawić co zmienić? Proszę o pomoc i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
M_Marucha Profimedsport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2157
Możesz dokładnie rozpisać swoje posiłki oraz jakie suplementy do nich dodajesz, łatwiej oraz szybciej będę mógł pomóc. Pozdrawiam.

Centrum Edukacji i Żywienia Sportowego Profi MedSport
www.profimedsport.pl
Współpraca: http://www.dobrydietetyk.pl/dietetyk/kalisz/wielkopolskie/30/
gg:17200096

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
No to tak:
6 pije Pump Mass Fire gainer 30% białka 60% węglowodanów z dodatkiem kreatyny i aminokwasów
7 jem owoce typu banan gruszka jabłko do tego bułkę razową z jakimiś warzywami typu pomidor, kukurydza, fasola
11 jakaś rybka łosoś makrela tuńczyk bułka razowa szynka ser żółty nabiał do tego dorzucę jakieś batoniki napój energetyczny
18 ziemniaki ryz kasza filety z kurczaka, filety rybne, tuńczyk, jakaś sałatka, makaron, kukurydza, fasola czerwona.
20 po treningu pije Pump Mass Fire
21 jem jakiś nabiał jajka bułkę razową szynkę ser żółty płatki z mlekiem jakieś owoce
Tak to wygląda, jeśli nadal mało dokładnie to postaram się poprawić.
Posiłki mam dopasowane do wolnego czasu i zarazem do pracy.
Rozwolnienia dostaje przeważnie po tym posiłku o 18 czyli tak jak by głównym podczas którego jem najwięcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
M_Marucha Profimedsport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2157
Interesują mnie również ilości poszczególnych produktów spożywczych których używasz w swoim żywieniu.

Centrum Edukacji i Żywienia Sportowego Profi MedSport
www.profimedsport.pl
Współpraca: http://www.dobrydietetyk.pl/dietetyk/kalisz/wielkopolskie/30/
gg:17200096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Dieta do ewentualnych poporawek ;)

WHEY premium