SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 439539

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Bartkowi chodziło o noszenie batoników typu Mars,Snickers, itd.W momencie gdy ktoś się burzy i chce walki rzucasz tekst-chcesz batonika? i podtykasz gościowi pod nos.Jest zaskoczony i nie wie co zrobić.Sytuacja załagodzona,bo gość bierze batonika,mówi dziękuję i odchodzi,bo mu głupio i zadymy nie ma

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
takiego czegoś jeszcze nie słyszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Było już w tym temacie coś podobnego, jeśli dobrze pamiętam, to żeby nosić ze sobą piwo i częstować agresorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374
nie wiem jak jest u was w szkole ale u mnie w szkole 50 % osób nosi kastety itp...ale to raczej dla szpanu bo 95% z nich bało by sie konsekwencji jego uzycia.... nie raz widziałem kilku esów z batonami i kijami na korytarzu;] opalanie lufy na lekcji jest na porządku dziennym;] przeciwników trza niszczyć a ryj to nie szklanka;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
bartekSW to fajna masz szkole

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Oj się dzieci bawią w szkołach...A ja mogę być pedagogiem szkolnym i wychowawcą trudnej młodzieżyZa swoje metody wychowawcze z dziećmi które noszą batoniki i kijki pewnie szybko bym wyleciał z pracy

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374
heheh nom jako pedagog szybko byś wyleciał;] każdy sobie radzi jak moze;] noszenie sprzętu przypisywane jest szczególnie pionką którzy boją sie solówki ale każdy musi jakoś przetrwać w tym świecie... jak to mój kolega mówi lepiej dostać w ryj niż siedzieć w domu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
noszenie sprzętu przypisywane jest szczególnie pionką którzy boją sie solówki
"Pionką"? Co to jest "pionka"?
Jak rozumiem wspomniane we wcześniejszym poście "esy z batonami i kijami" to właśnie te "pionka"?
Wiecie, jestem już starszej daty, trochę nie łapię tych nowomodnych określeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14919
Wnioskuje, że prawdziwi Gracze - jak Ty, a nie pionki w tej grze o przetrwanie, nie noszą sprzętu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ncro-ja też już starszy jestem bo za kilka lat 40 będę doganiał i czasem też nie rozumiem niektórych słówek,chyba dziadzieję,dziwią mnie obecne zachowania w szkołach,a to chyba taka normalność-"solówki",ganianie ze sprzętem,wymuszanie kasy lub zachowań poprzez straszenie,przekopanie kogoś w kilku i grośby wywożenia do lasu,lub śmierciDobrze,że nie pracuję w zawodzie wyuczonym,bo naprawdę w szkole by mogło dojść do wypadku...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium