SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 439681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w życiu bym nie puścił żony na taki kurs
walka z uzbrojonym 20 kg cięższym facetem? jakie szanse ma kobieta?
bez jaj, jak ktoś będzie nożem wywijał to go nawet nie zobaczysz, a co dopiero wmawiać takie bzdury kobiecie? łatwo techniki się ćwiczy na nieruchomym celu, albo znając ruch partnera treningowego. sparingi już tak wesoło nie wyglądają
kobieta na widok napastnika z nożem/pałką powinna uciekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Przed takim to każdy powinien uciekać o ile nie jest mundurowym. Przynajmniej przy naszym prawie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Eeee tam, czepiacie się...najpierw szczucie darmowym "kursem", a potem:

NOWA GRUPA!! SEKCJA KRAV MAGA SOCHACZEW

Walka wręcz i samoobrona

Najskuteczniejsze i maksymalnie proste do nauczenia
metody rozwiązywania problemów ekstremalnie
niebezpiecznych. Podejmowanie właściwych decyzji
w stresie, walka z uzbrojonym w nuż/ pałkę agresorem.
Wszystko oparte na wzmacnianiu naturalnych odruchów.

Gdzie? Liceum ogólnokształcące
ul. 15-go Sierpnia 4

Kiedy? Każdy wtorek i czwartek godz 18:30 do 20:00

Zapraszamy !

....................Zapisy tel: 508 155 159.........................

_______________________________


Jak kvrwa czytam te hasła o "naturalnych odruchach", to mnie aż skręca...skąd im się to wzięło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naturalnym odruchem dla małej kobietki powinno być noszenie adidasów i szybka ucieczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Ale się w tym temacie przeszczepy trafiają, co jeden to lepszy. Przykre że niektórzy nie radzą sobie z takimi problemami ale chyba właśnie na tym polega naturalna selekcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
Mam problem związany z sytuacją PO "rozwiązaniu" siłowym. Chciałbym żebyście powiedzieli mi co mi grozi, sytuacja jest troche niefajna. Mam 18 lat i tydzień temu wieczorem szedłem z kumplem do mnie - wychodziliśmy z restauracji. On wyszedł pierwszy, ja kilka chwil po nim, bo bralem żarcie na wynos. 3 gości chciało skroić kumpla, on nie chciał się dac i ja wychodząc widzialem juz sytuacje gdy jeden z nich kotłował sie z nim w bramie na ziemi, 2 go kopał a 3 stał za nimi i lookał na boki. Niewiele myśląc podbieglem i kopnęłem tego który siedział na kumplu w ryj, drugi dostał 2 ciosy i zalał się krwią z nosa. Ten co stał obok przestraszył się i odszedł kawałek, nie ruszałem go. Niestety, ten który zalał się krwią ugadał się z tymi dwoma 2 i zgłosił sprawę na policję, jego koledzy potwierdzają wersje w której to ja z kumplem ich zaatakowałem, policjant też średnio mi wierzy, bo ja mam 2 metry i 100kg a oni przykurcze po niecałe 180(tak mi argumentował). Mają przewagę liczebna - zeznania 3 przeciwko 2. Co najgorsze nie ma świadków i nie wiem jak udowodnić swoją niewinność, sprawa ma trafić do sądu. Myślałem aby ich postraszyć, ale to raczej głupie rozwiązanie. Jak zachowalibyście się w mojej sytuacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak już jest ,na Policję zazwyczaj dzwonią ofiary ,więc ich wersja będzie uważana za tą wiarygodną ,w przypadku braku świadków lub nagrania z kamer....Trzeba było ich obezwładnić i od razu zadzwonić na Policję ,czekając na ich przyjazd. Bo większość takich kozaczków ,wymięka gdy dostaje w******* i od razu się rozpruwają ....Sam znam przypadek gdzie mój znajomy nastukał dla dwóch byków po 100kg i ci sami twardziele ,którzy zaczęli burdę ,na następny dzień poszli na obdukcję....Takie życie

Jeżeli nie byłeś wcześniej karany i masz nieposzlakowaną opinię w szkole itp itd to zawiasy to max + kurator

Zmieniony przez - arczi88 w dniu 2011-04-01 22:27:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
A właściciel/ obsługa restauracji może potwierdzić przynajmniej część twojej wersji? (że wychodziłeś trochę po kumplu)? Bo wtedy może uda się dodać wam trochę wiarygodności. W końcu kumpel był sam i wtedy w atak na jednego możnaby uwierzyć.
Dużo jeszcze zależy od tego czy byli wcześniej karani za podobne sprawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
Oposs
jeśli to co piszesz jest prawdą to wg mnie bardzo dobrze się zachowałeś. Niestety ja sędzią nie jestem...
Nie kombinuj tylko teraz ze straszeniem ich, bo pogrzebiesz szanse na udowodnienie swojej wersji.

Najlepiej by było jakby znaleźli się jacyś świadkowie z tej restauracji,może właściciel,moze gdzieś jakieś kamery były w pobliżu...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
Akcja zdarzyła się w bramie 20m od restauracji, kamer brak. To, ze byłem w restauracji będzie mógła poświadczyć panna za ladą, często biore tam żarcie i kojarza mnie z widzenia więc nie powinno być problemu z rozpoznaniem. Martwi mnie tylko brak świadków samego zdarzenia. Poza tym licze, ze sami zaplączą sie w zeznaniach - kumpel ma juz świstek od lekarza potwierdzający, ze mocno okopali mu żebra. Cóż, czas pokaże.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium