SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 440088

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
Bardziej mi chodzi o dalsze konswekwencje.. bo były przypadki że osoby kończące prawo nie mogły robić aplikacji przez wybryk z młodości.. ale to pytanie kieruje do udzielającego tu się doktoranta.. :)

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Znam przypadki, gdy aplikanci nie mogli wykonywać zawodu, ponieważ opinia Policji zawierała zastrzeżenia wynikające z czegośtam. Mimo, że kartotekę w rejestrze mieli czystą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
Ale to chyba w przypadkach wyroku sądowego? 5 lat nauki poszło im w du**

Zmieniony przez - rissen w dniu 2009-12-20 00:19:32

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
Tak jak QUEBLO wierzę w to przysłowie.Barykadowałem kiedyś lokal przed 20 gnojami z bejzbolami i kołkami.Pojedyńczo,czy nawet dwójkami byli do kasacji,ale z dwudziestoma nie chciałem rozmawiaćPóźniej pojedyńczo z niektórymi ja i kolega prowadzilismy monolog

Dobry 'zawodnik' musisz byc Slaby56 skoro nie obce Ci sa takie sytuacje i wychodzisz calo

Zmieniony przez - Kadlubek w dniu 2009-12-20 00:28:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Rissen, nie chodziło o wyrok. Chodziło o "nieskazitelną opinię", jaką musieliby się cieszyć wykonując zawód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
Troszkę mnie to przeraża.. ale na całe szczęście jestem spokojnym obywatelem :) sam myślę o pujściu na prawo..

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Spokojnie, ludzie dają sobie radę, chociaż w czasach studenckich różne cuda im się zdarzały.
Ale chyba nie o tym jest ten wątek.

Zmieniony przez - Ncro w dniu 2009-12-20 19:06:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dobry 'zawodnik' musisz byc Slaby56 skoro nie obce Ci sa takie sytuacje i wychodzisz calo


Ja wiem,czy dobry zawodnik ze mnie...Dostałem zapowiedź,że zaraz tu wrócimy,po trochę mniejszej zadymie z paroma chłopakami i obserwowałem towarzystwo.Jak zobaczyłem ze 20 osób z kijami bejzbolowymi,wyrwanymi sztachetami z płotu wraca po pewnym czasie i idzie w stronę klubu,to zamknąłem od środka lokal na sztabę,bo drzwi były solidne,powiedziałem chętnym do wyjścia,żeby się wstrzymali,bo mogą dostać wpier... i przeczekaliśmy oblężenie.Leciało trochę bluzg,żeby otworzyć,ze miętcy jesteśmy i takie tam bluzgi.Poszły dwie szyby w lokalu jak zobaczyli,ze nie mogą nic zrobić.Po czym więc stwierdzasz,że jestem dobrym zawodnikiem?Wyzwali nas od tchórzy

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
aha . Przypomniałeś mi przy okazji jak w średniej na wycieczce z kumplami z klasy spier...lismy przed miejscowymi chlopakami ze sztachetami i bejsbolami w Szczawnicy - wszyscy porobili w majty az milo. Tez czulem sie jak ostatni tchorz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
"Wyzwali nas od tchórzy"
"Tez czulem sie jak ostatni tchorz"

To pomyśl sobie co by ci zrobili jak by cię dorwali :P
I czy jednak nie zachowałeś się bardzo rozsądnie ;) Inaczej brzmi, i samo poczucie inne :) Jak się myśli o sobie jako o rozsądnym, a nie jak o tchórzu :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium