SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 437957

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Jeśli chłop ma 30 lat i przyjedzie 300km, żeby bić 17 latka, to na bank jest przy***any. Osobiście bym olał, boo prawdopodobieństwo, że Cię odwiedzi jest znikome.
Nie wkręcaj sobie paranoi, a tak w ogóle to opisz o co chodzi, boo jest to ważne czemu ma przyjechać. Co innego jak oplułeś mu drzwi od fury, a co innego jak zgwałciłeś babkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Poszlo o pewnien przedmiot ktory mu sprzedalem ale on go nie chce teraz i chce zebym mu kase oddal. A ja nie oddam mu kasy bo jak mi mowili wszyscy nie mam do tego obowiazku. Zrezta minelo juz 14 dni od tego. I on teraz chce przyjechac chyba po te kase czy co. Ale niewazne jest to. Wazne jest to ze jak przyjedzie to nie wiem co wtedy zrobic. Mialem tez plan ze jak przyjedzie to dzwonie po kolege on wybiega z bloku na przeciwko z kosa i go postraszy troche i moze odpusci, ale boje sie ze zglosi to typ na policje.
Chodzi o to ze on bedzie przejazdem u mnie bo jedzie do jakiegos miasta a moje jest po drodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Z tą kosą to sobie odpuśćcie od razu mówię, bo potem jakieś problemy tylko wyjdą. Przyjedzie to wyjdź z ojcem, w końcu niepełnoletni jesteś nie?
Ogólnie tooo można się dogadać widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Nie wlasnie nie mozna. Juz probowalem ale ciagle ten koles jest uparty i jak widze ma zerowe pojecie o prawie obowiazujacym w polsce.
Nie no z ojcem napewno nie wyjde. Mysle ze jak bedzie sam to siebie z nim poradze, wpuszcze go na klatke a tam jest malo miejsca i jak cos pojdzie nie tak to w zwarciu sobie poradze, no chyba ze to bedzie jakis haban.
Z ta kosa to mi kolega zaproponowal, on w sumie wie co mowi i napewno by to zrobil bo juz w kryminale siedzial, wzbudza duzy strach nawet we mnie a znam go juz pare lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Z kolegą z kosą, co w kryminale siedział, za dużo nie kombinuj, bo się okaże, że wspólnie i w porozumieniu zwabiliście faceta do swojego miasta i zrobiliście mu krzywdę.

Zmieniony przez - Ncro w dniu 2009-12-03 13:10:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Nie on sam chce tu przyjeach i wnioskuje ze ma niecne zamiary co do mnie, pisal w mailach i mam to jako dowod. Wiec ja bede dzialal w samoobronie, nawet jezeli mu sie cos stanie to jest to samoobrona, i do tego on bedzie atakowac niepelnoletniego co jak dla mnie jest jescze bardziej surowo karane.
Koles mnie poprostu bardzo wkur;il i chce mu pokazac ze nie warto tak z ludzmi postepowac i ich straszyc.
W razie czego moge powiedziec policji czy komus ze czuje sie zagrozony albo cos, zreszta napisalem mu ze jak cos mi sie teraz stanie to niech lepiej uwaza bo wszystkie podejrzenia spadna na niego i ja tazke bede miec obawy ze to on mogl kogos naslac.
Jedyne dobre w tym ze nie wiem jak wygladam i kim jestem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Foemka, widać że g**** wiesz.
Mówisz, że sobie poradzisz, o koledze z nożem, o kryminale, koniecznie chcesz pokazać jaki kozak jesteś.
Weź zamknij drzwi od domu i nie reaguj, nie będzie typ spał pod Twoimi drzwiami cały dzień. Tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Nie chce pokazac jaki kozak tylko roznego typu rozwiazania ktore mam w glowie.
Widac ze ten czlowiek jest nieobliczalny, mam obawy ze grozby w moim kierunku sie spelnia. Chcialem sie przygotowac poprostu na to jak przyjedzie. Nie wiem co on moze zrobic moze nawet sie wlamie? Nie wiem kto to jest. Ale chcialem sie poprostu dopytac o najlepsze rozwiazanie.
Jakby tobie ktos grozil ze nie wiesz ktorego dnia i o ktorej godzinie to co bys zrobil?
ja to odbieram jako to ze koles chce mnie gdzies dopasc i na;ebac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Wiesz co bym zrobił?
Zlał na to ciepłym moczem.
W dodatku nawet Cię nie zna, nie wie jak wyglądasz więc w czym problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Jakby groził mi ktoś, o kim myślę, że go pokonam, to bym nic nie zrobił, bo bym się nie bał. A Ty pisałeś, że dasz mu radę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

Wiecej