SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mam problem :(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 887

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Witam. Jestem nowy na forum. Mam następujące pytanie. Obecnie mam 25 lat, i niestety mam ginekomastie, kiedyś próbowałem coś z tym zrobić, ale nigdy do końca nie potrafiłem się zmobilizować :( W tym roku postanowiłem się za to wsiąść. Obecnie jestem po badaniach lekarskich jak to w przypadku gino bywa mam pewne zaburzenia hormonalne, ale po USG sutka okazało się że głownym powodem mojego wyglądu jest tkanka tłuszczowa ok 3cm !! Po konsultacji z lekarzem - powiedział , że oni będą mnie leczyć odpowiednimi lekami a ja się mam wsiąść za ćwiczenie tkanki tłuszczowej. Mam pytanie jakie ćwiczenia mam robić w warunkach domowych, mogę również skorzystać, z siłowni - jednak nie jest to żaden fitness club, tylko znajomy ma w piwnicy, więc nie posiada tych wszystkich specjalistycznych urządzeń.
Więc teraz jasno stawiam pytanie co mam ćwiczyć jak i z jaką częstotliwością. Pozdrawiam i z góry dziękuje. Chcę zaznaczyć że nigd nie brałem żadnych wspomagaczy. !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21190
http://www.sfd.pl/czy_ginekomastia_zmniejszy_sie_od_ćwiczen_-t242761.html 
Ja uważam ze troche sie moze zmniejszy ale dobrze by było jakbys troche zrzucił fatu i wtedy napewno sie zmniejszy , jeszcze do tego trening siłowy i git. pzdr. ;)

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
o gino to już ja wszystko wiem !! Pytam się tylko technicznie jaki trening i co mam robić a spalić tłuszcz w okolicy sutka ?? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4004
Nie da się miejscowo spalić tłuszczu. żeby było skutecznie to musisz ułożyć dietę o ujemnym bilansie kalorycznym (poczytaj w dziale 'Odżywianie') i wziąć się za ćwiczenia aerobowe np. bieganie itp. Jeśli chcesz dorzucić siłownie to nie ma co od początku robić siły tylko ACT a potem masa. Używaj wyszukiwarki.

W zdrowym ciele zdrowe cielę
http://www.sfd.pl/temat328581/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

barki