SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 17 lat i.....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
Witam wszystkich na forum wiem że są tu ludzie ogarnięci i znający się na rzeczy.Otóż chciałbym szybko sobie zrobić klatkę piersiowa i bicepsy kiedyś próbowałem treningu lecz dużo z tego nie wyszło czy mógłby ktoś doradzić mi jakąś dietę plan treningowy i ewentualnie jakieś odżywki , suplementy zaznaczam że chciałbym żeby tych odżywek czy suplementów było mało na odżywki mogę aktualnie przeznaczyć 100 zł.Mam 190 cm i ważę 67 kg.Licze na poważne zalecenia.Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dużo takich przed tobą już było

a więc tak :

1. Suplementy - jak sama nazwa wskazuje to tylko DODATKI do DIETY o której zapewne nie masz pojęcia bo pytasz o nią.
2. Dieta - nikt Ci nie doradzi diety, ale wskazówkę Ci mogę dać, policz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i poczytaj troszkę o tym czym jest dieta i jak się ją układa, jak dobrze poszukasz to pewnie znajdziesz już gotowe diety (więc możesz się nimi sugerować)
3. Klatka i biceps ? - trzeba ćwiczyć wszystkie mięśnie jedynie co możesz zrobić to ustawić priorytet na te partie, ale nie można tego robić cały czas

jeśli chcesz to odezwij się na gg 9295252 to pogadamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
edit: anabolico byłes szybszy

Zmieniony przez - sambi1992 w dniu 2009-09-15 15:46:58

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
duzy biceps duza klata i wygladamy jak kretyn. pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
To samo co zawsze się powtarza zacznij trenować całe ciało
Zazwyczaj trenować chcecie partie które są najbardziej widoczne trochę to głupie ale tak się dzieje.
Proponuję poczytać co nam daje trening całego ciała, jak się do niego przygotować i co należy zrobić na samym początku.
Systemy treningowe które cię interesują to :
-split
-FBW

Poczytaj o obydwóch i zacznij rozglądać się za planem-- zauważ że na forum jest mnóstwo takich tematów z planami i już sprawdzonych przez odpowiednich ludzi. W programach treningowych zresztą są podawane przykładowe plany więc dostosuj plan do swojego sprzętu i możliwości. Najłatwiejszy sposób i najszybszy-- nie trzeba kombinować --> Za dużo ćwiczeń nie ma więc wszyscy trenują b.podobnie. Niektórzy robią takie same ćwiczenia bo co by to było jak każdy by chciał robić inne ćwiczenia??

Teraz od razu cię uświadamiam że najważniejsze jest nasze odżywianie oraz regeneracja mięśni -- to są niezbędne rzeczy których trzeba przestrzegać podczas trenowania. Nikt ci nie każe od razu układać diet nie wiadomo jakich.

Musisz być tego świadom że samochód bez paliwa nie pojedzie prawda?? tak samo jest z jedzeniem-- jeśli nie zjesz- nie masz siły. Organizm sam się tego domaga znaczy że czegoś mu brakuje i musimy to dostarczyć.
Na razie proponuję skupić się na 10 zasadach zdrowego żywienia .
Potem możesz z czasem dodawać jakieś produkty lub zwiększać ich liczbę(posiłki) wraz z ich ilością. Poczytaj oprócz tego wskazówki gościa góraforte

Zacznij studiować forum.
W razie czego możemy podesłać od razu linki do tematów które cię powinny interesować.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
za linki byłbym bardzo wdzieczny plan treningowy tez juz mam pomogł mi w tym Anabolicco za co jestem mu bardzo wdzieczny diete tez juz sobie ustaliłem tylko bede musiał ja dopracowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
FBW ------- https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

Split 2x/tydzień dla kogoś kto nie chce trenować FBW -------- https://www.sfd.pl/[art]_Split_-_partia_2x/tydzien._Dla_początkujących_i_nie_tylko...-t414311.html

To też się przyda------- https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

Także to- świeży temat------https://www.sfd.pl/[ART]_Rozgrzewka_w_treningu_siłowym-t529953.html

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
dzieki za rady i biore sie do ostrego treningu jesli ktos ma jeszcze jakies sugestie prosze pisac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Ty napisz z czym masz problem ewentualnie można przedyskutować tą kwestię i będzie z głowy.
Rady jakieś jeszcze??
Musiał byś napisać wszystkie zamierzenia i co w następnej kolejności będziesz przerabiał.
Taka mapa myśli- może teraz wiadomo o co chodzi.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1260
prowokacja - to chyba oczywiste

kask do brody i czerwone pole!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening najlepszy?

Następny temat

Trening na mase dla 15latka - do oceny.

WHEY premium