SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Male wahania do kreatynki ;]

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174
ELO !!
Wiek: 15 lat
Staz: 17 miesiecy
Wzrost: 180
Waga:93
Wycisk na ławce:102
Łapa :41,5

Witam wszystkich goraco jak wyzej mam 15 lat i mam male zniechecenie do kreatyny- jeszcze nigdy jej nie bralem i nadal sie waham siegnac po ten suplement... Do tej pory biore białko około 100g dziennie (w proszku). Z tego co słyszałem to branie w tym wieku kreatyny moze miec wiele skutkow ubocznych ;// prosze o bardziej obszerne wypowiedzi na ten temat

Prosze o wyrozumiałość ;PP

Pozdrawiam~!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
nie ma skutków ubocznych poza tym ze wywalisz siano w błoto - odradzam

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
to jest tak:
jesli masz zadowalajace dla siebie przyrosty to nie bierz
ale jesli masz np. zastój 2-3 miechy to mozesz wziasc bo staz juz odpowiedni jakby nie patrzec

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
Skoro masz zadowalajace efekty to po co truc sie prochem? Z reszta nie licz, na to ze kreatyna jest mega mocnym suplem, duzo wiecej zalezy od treningu i diety, a to moze byc tylko delikatny dodatek, ktory i tak moze nic nie dac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174
Jest tak: diete miałem przez caly lipiec az do ubiegłego tygodnia
codziennie przyjmowalem 160g bialek (łącznie) dieta miala 2900Kcal

teraz przyjmuje Bialko z MultiPower od przyszlego tygodnia przechodze na NitroProGen, przy czym dzisiaj zaczynam suplementacje środku energetyzujacego - EnergyPak..

Co do kreatyny- ostatnio dowiedziałem się że organizm w moim wieku potrafi sobie wytworzyc sladowe ilosci tego pierwiastku, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
2900kcal przy wadze 93kg?

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
w organiźmie ludzkim występuje pewne stężenie kreatyny, po prostu dostarczamy ją z porzywienia (mięsa)

tobie będzie ona raczej zbędna,ostrożnie podchodź również do treningu siłowego w tym wieku, możesz zainteresować sie ułożeniem diety, bo mniemam że masz wysoki bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17031
Co do kreatyny- ostatnio dowiedziałem się że organizm w moim wieku potrafi sobie wytworzyc sladowe ilosci tego pierwiastku, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc...
kreatyna to nie pierwiastek , a związek chemiczny. I owszem w mięśniach znajduje się fosfokreatyna, która jest jednym ze źródeł energii dla skurczu mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174
dieta dla 93 kg 2900 to źle??

oto ona

1. 100g platkow owiasianych z 0,5 l chudego mleka + 2 jajka na twardo
2. 400g serek naturalny+ 40g pestek z dyni + owoc
3. 100g ryzu brazowego + 200g piersi z kurczaka + 200g warzyw gotowanych
4. Po treningu szejk bialkowy + banan
5. Puszka tunczyka lub kostka bialego sera + pomidor i ogorek
6. Przed snem szejk bialkowy na wodzie


Plan treningu: (uwielbiam wszystko ćwiczyć razem, taki trening na mnie dziala, odkrylem to sam...)


I DZIEN PONIEDZIALEK KLATKA


1. wyciskanie na płaskiej 12-10-10-8-
2. wyciskanie na skosie w górę 12-10-10-8
3. Wyciskanie hantli na skośnej 10,10,10,10,
4.Rozpiętki 10,10,10,10


II DZIEN WTOREK- BARKI + PRZEDRAMIE

barki:
1. unoszenie rąk w przód ze sztangą 12-12-12
2. unoszenie rąk na boki z hantlami siedząc 10-10-10
3 wyciskanie zza karku 4s
4.wyciskanie sztangi z przed glowy 3s
5.szrugsy (kaptury) 4s


przedramie:
1. ruszanie sztangielka nadgarstkiem gora dol 3s
2. unoszenie sztangi gora dol na modlitewniku
3. zwijanie sznura


III DZIEN CZWARTEK- BICEPS


1.uginanie ze sztangą stojąc 12-10-10-8
2.młotkowo 10-10-10-10
3.uginanie z hantlami z supinacją 12,10,10,8



IV DZIEN PIATEK- TRICEPS



1.francuskie wyciskanie leżąc 12,10,8,8
2. franc. jednoracz 12, 10,10,8
3. prostowanie na wyciągu 10-10-10
4. prostowanie na wyciagu lina 10-10-10


V DZIEN SOBOTA- PLECY


plecy:

1.ściąganie drążku wyciągu górnego za kark 12-10-10-8 LUB podciaganie sie za karku 4s
2.sciaganie drazku wyciagu grnego do klatki 12-10-10-8 LUB podciaganie sie przodem do drazka 4s
3.wiosłowanie podchwytem do pasa 3s
4.wiosłowanie - sztanga w opadzie tułowia podchwyt szeroko 3s
5.martwy ciag 3s


Chyba w planie i diecie nie ma błędów

Ps.: w diecie jest 130g bialka nie liczac szejków..

Pozdrawiam, dziekuje za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174
Jest jeszcze jedna sprawa, dotyczaca tluszczu. Mam brzuch wlasciwie na rekach nie mozna tego tluszczu zauwazyc bo skore mam cienika ale nie wiem co zrobic z brzuchem... Zastanawiam sie czy kupic sobie spalacz Arson. Jakie sa tego przeciwskazania i jakie macie o nim opinie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do silowni??

Następny temat

Moja mordownia :) - nowe fotki str. 5 i 6

WHEY premium