SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maści przeciwbólowe - Dla sportowców

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218894

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7380
Co jeszcze mozecie polecic na skrecona kostke?
Bo juz sporo czasu minelo a mnie caly czas napier..nicza :-/

Jeśli spodobało Ci sie to co napisałem, to zamiast dać soga kliknij tutaj
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
fizykoterapie: interdyn i laser

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Nie wiem czy ktoś z Was pamięta, ale jeszcze rok temu można było kupic w aptekach niemiecką maśc ABC, której właściwości rozgrzewające były rewelacyjne [ właściwie można było się " zlac " z bólu tak piekło ].
ABC występowała w maści, ale były również plastry rozgrzewające.
Obecnie nigdzie jej nie znajdziecie bo została wycofana z obiegu - podobno bankructwo, ale jak firma produkująca coś takiego mogła zaliczyc klapę ? Zachodze w głowę, nie mam pojęcia.

Moje prośba. Jeśli ktoś wie co czuło się po tej maści to może wskaże jakiś zamiennik wyżej wymienionej bo tak właściwie nie mogę odszukac na rynku czegos podobnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no ja nie wiem ale tak od siebie odpowiem na twoje teoretyczne pytanie "jak mogli zbankrutowac", otoz jak ludzie maja taką skore jak ja to nie bedą tego uzywac nie wiem czy próbowales ben gay`a? to tez ma na celu rozgrzanie, choc na pewno nie w takim stopniu jak to ABC

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Problem w tym, że nie wiem, jaką masz skórę, ale ja pomimo, iż mam wrażliwą stosowałem ABC bez zawahania.

Nie stosowałem Ben Gay`a bo obawiam sie, że znowu wywalę kasę na coś co nie powinno się nazywac maścią rozgrzewającą. Gdy w aptece poprosiłem o coś podobnego do niemieckiego ABC to farmaceuta polecił mnie estońską maśc [ VIPROSAL B ] z dodatkiem czynnego jadu żmii zygzakowatej, ale po wypróbowaniu tylko się uśmiechnąłem .

Dlatego tak zależy mnie na opinii kogoś kto wie co się czuje po ABC i co poleca w zamian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
Naproxen i ben-gay mają chyba ten sam składnik aktywny, ben-gay faktycznie troche bardziej śmierdzi i na pewno bardziej rozgrzewa- aż pieką ręce... Oba skuteczne przy skręceniach, wiem po kilkumiesięcznej praktyce i moge polecać... A na niewielkie stłuczenia, tam gdzie jest spuchnięcie, wystarcza Altacet, też troche śmierdzi ale działa szybko. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927
a jaką maści najlepiej stosować na blizne po naderwanym mięśniu ??? już prawie dwa lata temu naderwałem mięsień i nadal to czuje .
i jaki może byc maść na poprawe elastyczności włukien mięśnia ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
maść na poprawe elastycznosci... elastycznosci masciami chyba nie poprawisz co najwyzej cwiczeniami elastycznosc miesnia przejawia sie w powracaniu miesnia do długości spoczynkowej po jego biernym rozciagnieciu, masci to tu do tego mało sie mają, masci to masz przeciwbolowe, rozgrzewajace, przeciwzapalne itp.
tez mialam naderwany miesien i dlugo sie z tym meczyłam, nadal czuje ale tylko czasem, po dwóch latach to moze to juz nie miesien, chyba ze przez ten czas w ogole nie dałes mu odpoczac, moze powinienes spróbowac wyciagnac od rodzinnego skierowanie na fizykoterapie, mi bardzo pomogla a miałam magnetoterapie, jonofereze z profenidem (cholerny salicyl myslalam ze mi skora zejdzie tak swedziało) i solux niebieski

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-04-09 18:08:00

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
Osobiscie uwazam ze najlepszy jest malo znany Reparil zel. Pomaga na wszystkie bole np. kregoslupa ,miesni, stawowe, rwy kulszowe,stluczenia, urazy.krwiaki itp
Polecam!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
Ja polecam na bol kolan Reparil zel, nie brudzi i ladnie pachnie i do tego pomaga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chłodzenie (SO)

Następny temat

Indeks sprawności fizycznej

Wiecej