SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maść z arniki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1912
Witam, pytałem wujka Googla i niewiele się dowiedziałem (leczenie trądziku i dziąseł mnie nie interesuje) :D interesuje mnie działanie maści / wyciągów z arniki - podobno przyśpiesza proces leczenia ran zarówno skóry jak i mięśni oraz ścięgien. Szczególnie ten drugi aspekt jest dla mnie ważny - mam rozwalone stawy barkowe więc pasuje wspomóc regenerację mięśni stanowiących ich obudowę. Więc Panowie i Panie - jak to jest? Działa? Polecacie? Może jakieś inne maści lub czary?

Z nauk mistrza: "[...]twarz jest bardziej miękka od ściany[...]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Podobno arnika łagodzi ból po urazach stawów i mięśni tak wynika z googla bo na zielarstwie się nie znam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6770 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66726
za piękne by było panowie
Z maścią arnikową się nie rozstaje od ładnych 10 lat ale jedyna zaleta jaką można realnie odczuć to szybsze gojenie się ryja bo sparingu czy walce
Może pomóc na szybsze się wchłaniania lima pod okie ale na leczenie stawów bym nie liczył bynajmnej tm co możemy kupic w aptece może sa jakieś super skondensowane ekstrakty

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1912
nie miałem na myśli leczenia samych stawów tylko nadwyrężonych po wyłamaniu mięśni ścięgien :P ale dzięki za info

Z nauk mistrza: "[...]twarz jest bardziej miękka od ściany[...]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 28 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1279882
jak przedpiścy ;) arnika raczej na szybsze wchlanianie krwiakow. Na urazy raczej masc z zywokostu (tzn. korzenia zywokostu), ale najlepiej zrobiona przez jakiegos zielarza - zeby miala przyzwoita zawartosc zywokostu, bo te produkowane hurtowo to zywokostu maja raczej sladowe ilosci. Ja tez leczylam sobie bark i w polaczeniu z masazami pomoglo. Tyle, ze trzeba cierpliwosci, to nie zadziala z dnia na dzien.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lek na ból barku

Następny temat

Zardzewiałe stawy kolanowe

WHEY premium