Temat został odczytany 7435 razy

Maść rozgrzewająca przed trenigiem

zgłoś naruszenie
  • wiaderko16
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 28
  • Na forum: 8 lat
  • LPA: 722
Witam
Od jakiegoś czasu trenuje wyskok
i czasami mam problemy z kolanami....
Moje pytanie jest takie.. Czy można przed treningiem na trening lub szybkość smarować kolana maścią rozgrzewającą ? (np. Ben-Gay )

1245943429000
zgłoś naruszenie
  • white_rabi
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 134
  • Na forum: 7 lat
  • LPA: 985
  • Trenuje: 1,5 roku
hmmm na moje to bardziej opaska taka uciskowa by była lepsza... najlepiej to trenera się zapytaj albo się przejdź do lekarza. Nikt Ci nie pomoże tak jak lekarz.

pozdro
[http://cris1160.mybrute.com]
1245946497000
zgłoś naruszenie
  • MarcinWuWA
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 102
  • LPA: 2565
No zalezy czym te problemy sa spowodowane, no i najlepsza oczywiscie wizyta u lekarza. A co do masci to sam mozesz sprawdzic..

Zmieniony przez - MarcinWuWA w dniu 2009-06-25 20:41:56
1245955211000
zgłoś naruszenie
  • sprinterek Rafał S.
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 7410
  • Na forum: 9 lat
  • LPA: 12072
  • Status: Znawca
  • Trenuje: 19
ben gay czesciej uzywaj codziennie przed i w trakcie treningu lub po
moderator sprinterek
1245955464000
zgłoś naruszenie
  • Cregg
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 1792
  • LPA: 16991
Stawy się psują, a to nie przelewki. Oczywiście, że możesz smarować bengajem, ale to nie rozwiąze problemu... Najlepiej byłoby pójść do lekarza, ewentualnie spytać się w aptece o odpowiednią maść na stawy. Ja stosowałem Diclonat:

Lek Diklonat P żel zawiera jako substancję czynną diklofenak. Diklofenak łagodzi ból i zmniejsza obrzęk stawów spowodowany chorobą reumatyczną lub urazem, skraca czas powrotu do prawidłowego funkcjonowania Diklonat P żel łatwo daje się wmasować w skórę i dzięki zawartości wodno-zasadowego podłoża, wywołuje uczucie lekkiego chłodu. Diklonat P jest lekiem o silnym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym stosowanym w; pourazowym zapaleniu ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów.

ale czy polecić? Za te pieniądze mozna spróbować, ale cudów się nie spodziewaj

Na stronie bieganie.pl masz zestawienie różnych maści dla sportowców, tam tez mozesz poczytać
http://bieganie.pl/?show=1&cat=3&id=1187

zdr

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-06-26 11:19:22
Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)
1246007832000
zgłoś naruszenie
  • bartek895
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 1024
  • Na forum: 8 lat
  • LPA: 19920
  • Trenuje: .
Witam. Twoj problem moze dotyczyc zbyt pospinanych miesni czworoglowych ud. Otoz jezeli sa one w takim stanie, wowczas powoduja, ze rzepka i sciegna z nia sie laczace sa wciaz nadmiernie napiete. Powodujac ich ponowny skurcz przyczyniasz sie do zbyt duzego napiecia i stad ten problem. Sprobuj rozmasowac miesien czworoglow uda przed i po treningu. Dodatkowo mozesz sobie pomoc juz wspomnianym ben-gayem badz deephotem przed treningiem. Dobra bylaby tez dluzsza rozgrzewka, w ktorej lepiej rozgrzalbys nogi. Wpisz sobie w googlach "kolano skoczka" Na stronach zobaczysz objawy oraz jak je leczyc. Pozdro
1246655153000
zgłoś naruszenie
  • Gadułak
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 9
  • LPA: 33
Nie wiem dlaczego, ale po przesileniu organizmu używam dość znaną maść (mi ona zawsze pomaga :P), nie śmiejcie się jest to Maść Końska ogólnodostępna i stosowana przez naszych przodków :]
1246655726000
zgłoś naruszenie
  • PawelSzEvc Activlab
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 18250
  • LPA: 67901
Nie ma z czego się śmiać, maśż końska, zarówno chłodząca, jak i rozgrzewająca(są 2 rodzaje) jest bardzo dobra na bóle. Polecam tez ketonal
Pełna pomoc dietetyczna, treningowa, suplementacyjna - dietetyk.pawel@gmail.com

[https://szewczykpassion.wordpress.com/]
1246657456000
zgłoś naruszenie
  • Cregg
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 1792
  • LPA: 16991
Niedrogi i dobry środek Też się smarowałem... jakby tak sięgnąć pamięcią, to już chyba wszystkiego używałem
Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)
1246698948000
Zwiń/rozwiń usunięty post
  • corratec25
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 6
  • Na forum: 6 lat
  • LPA: 16
Usunięty przez Banan za naruszenied Pkt1 regulaminu forum.
corratec
1265389933000
zgłoś naruszenie
  • kryniczek
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 22
  • Na forum: 5 lat
  • LPA: 51
Ja też już niemal wszystkiego próbowałam. Ostatnio przypadł mi do gusty dermentol. Nie jest drogi a za to wydajny i działa zarówno rozgrzewająco jak i chłodząco( takie 2 in1) .Lubie tak się posmarować kiedy mnie coś boli, zazwyczaj bardzo szybko przechodzi. No i lubię ten specyficzny zapach
1286440642000