SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mały tyłek !!! Jak wyrobić sobie odstający tyłek (kaczą dupe)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9025

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1476 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25658
Tak jak w temacie, mam odwieczny problem a mianowicie mały i dość płaski tyłek, jakie ćwiczenia są najlepsze żeby go uwypuklić. Przysiady jakieś maszyny??
1

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2299
przysiady są niezłe, zwłaszcza wykroczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1476 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25658
a ćwiczenia na maszynach??
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2299
tu nie pomogę, nie używam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2790
czizys jak ja bym chcial zeby mi nie wchodzilo w tylek ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
a Ja właśnie chce zbudować masywny tyłek ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1625 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12063
przysiady wszelkiego rodzaju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2458
Dobra masa i porządny trening na nogi i dupa sama urośnie ;)

PS. Nawet nie chce się zastanawiać po co Ci masywny tyłek hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2790
skorzystam z tematu i podpytam moze mi ktos pomoze ..czy jezeli mi za bardzo wchodzi w tylek powinienem odstawic cwiczenia typu przysiady wykroczne i przysiady ze sztanga definitywnie i robic tylko na maszynach ? dzieki i sorry za offtop w Twoim temacie Tony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Opiumx no problemo, a co Ty Roger nie wiesz że Kobietom podobają sie zdrowe dupy hehehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 72270 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 303849
Pełny przysiad, RDL, głebokie wyroki, bułgar, hip thrust, reverse hyper... Jest tego trochę. Generalnie nie potrzeba sie specjalnie skupiac nad posladkowymi, przynajmniej w przypadku mężczyzn. Kompletny trening dolnej części ciała doprowadzi do ukształtowania i tych mięśni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z doborem ćwiczenia na triceps

Następny temat

FBW do oceny