SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały problem a jednak dla mnie wielki :P

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2345
Witam,mam problem :D otóż chodzi o to ze brak mi energi do treningu,przychodze z pracy i najlepiej bym poszedl spac;/ doradzcie jakiś suplement "energy" ale zeby kopał bo np dextrojuice to lipa

Życie jest zbyt krótkie aby być małym ..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Diete masz?
Dzięki diecie można uzyskac właśnie tego kopa.


Poecam małą czarną bez cukru.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
lpawlowicz Mam podobny problem, ale tak J/W jeżeli masz dobrą dietę to będzie OK. Kawka też może być ale nie do przesady. Jeżeli wszystko zawodzi zmuszaj się do ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2345
Venc1Lq mam diete gorsza lub lepsza ale jaakas tam jest :) nie wiem moze prze ten upał pier**** tak mnie przymula

Życie jest zbyt krótkie aby być małym ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
ten upał pier****

Mnie też wykańcz, dlatego przechodze a ACT (trening wydolnościowy), na FBW (siłowy), bo zadyszki dostaje w ACT przy każdym ćwiczeniu.

pozdro

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-07-30 19:05:02

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
hmm.. Red Bull ?:)

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2345
No chyba bede musial 1 litr tigera przed treningiem pić :P kawa juz mnie nie rusza ;/ najbardziej mnie przeraza droga na silownie :P bo jak juz tam jestes to jak maszyna :D prawie bez przerw pomiedzy seriami hehe

Życie jest zbyt krótkie aby być małym ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wysypiaj sie i zobacz czy dostarczasz wit i mineraly. A jak tak to preparaty kofeinowo+taurynowe powinny dac rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
albo zakup dodatkowo Tauryne...

nie jest az tak bardzoo droga...

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW-Do poprawy

Następny temat

Coś nie tak ?

WHEY premium