SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały problem.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2450
Cześc. Ostatnimi czasy zmienił mi się trochę plan zajęc w szkole i w dniu w którym trenuję jestem w domu dopiero okolo 17 i trening zacznę dopiero okolo godziny 19-19:30. Przyjmując, że trwa on około półtorej godziny to czy mogę tak późno (21) zjeśc posiłek potreningowy? Tj. banan, gainer i 100g ryżu białego(+kura). Trochę węgli jest więc czy nie istnieje duże ryzyko obrośnięcia w fat podczas jedzenia takiej porcji węglowodanów na noc? Ewentualnie czy mógłbym przygotowywac sobie makaron i kurę dzień wcześniej, wieczorem i wziąc do szkoly zimne , drugiego dnia? Po prostu wcześniej zjadłbym przedtreningowy i wcześniej zacząłbym cwiczyc. Z góry dzięki za pomoc.Pzdr

Zmieniony przez - Hooncfot w dniu 2009-10-27 06:12:33

Zmieniony przez - Hooncfot w dniu 2009-10-27 06:13:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zarówno możesz przygotować makaron wcześniej z kurą

a po treningu nawet o 23 nie możesz a musisz zjeść ww z białkiem
ale najlepiej było by gdybyś zjadł ryż parboiled na przykład plus mięso już bez gainera . a klca z gainera możesz dodać we wcześniejszym posiłku oczywiście niech to nie będzie gainer tylko jakieś naturalne jedzenie
pozdr i mam nadzieje że zrozumiale napisałem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wysokobiałkowa na redukcje tłuszczu do oceny

Następny temat

Czy taka dieta jest odpowiednia

WHEY premium