SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małoletni PaKo- od chudzielca do kozaka, taki ze mnie zabijaka %-).

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZEMU KUKURYDZIANE TO LIPA!!!???!!!???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
tak nadal mi się wydaje że troche za duzo wegli, oby tylko się to nie skończyło zalaniem i obudzisz sie jak bedzie już poźno
bo jednak tych węgli troche jesz
nie mówie że całkiem powyrzucac, ale poprostu mniej, zamiast 150g owsa na sniadanie to 100g, zamiast 200g ryzu to 100g itp
a najwyżej kalorycznosc podbic zdrowym tłuszczem

chyba że jesteś typowym ekto i Ci zalanie nie grozi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie jestem ekto , ale czy zaleje czy nie to nie wiem, ale wiadomo, lepiej trochę ograniczyć niż się później męczyć się z tłuszczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
davidooo
KUKURYDZIANE TO LIPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




po co tyle wykrzykników, epilepsję masz? ja pyer...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Na jakiej podstawie i w tak młodym wieku udało Ci się ustalić, że jesteś ektomorfikiem? I tak w zasadzie to po co, skoro wiadomo że mięśni za dużo nie zbudujesz i ćwiczysz głównie dla zdrowia?

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no zawsze byłem taki chudzielec, że nie było widać nic prócz kości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Masz 13 lat, przestań w ogóle rozmyślać nad bilansem diety, ilością kalorii, typami somatycznymi i cholera wie czym jeszcze.

Masz jeść zdrowo, stosownie dużo (by powoli przybierać na wadze) i mieć sporo ruchu, powtórzę kolejny raz - jesteś za młody na budowanie solidnej masy mięśniowej, Twoje orzeszki nie produkują dość teścia ujmując to w mało wyrafinowany sposób. Więc skup się na zdrowiu i kondycji, reszta przyjdzie sama jak nie będzie kulała micha...

edit: by nie było żadnych ale... oczywiście, mógłbyś wyglądać na diabelsko wysportowanego dzieciaka z kaloryferem, to można osiągnąć nawet w wieku 10 lat ale ZA dużym kosztem zdrowotnym. Kapisz? :D

Zmieniony przez - kamikaz w dniu 2012-07-22 15:15:59

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Orzeszki no i przysadka mózgowa no nie?
Ile lat trzeba mieć żebym produkował tyle testosteronu ile trzeba do ćwiczeń na masę mięśniową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Już teraz jest go (teoretycznie) dość, ale nie masz dopracowanej diety, nie nauczyłeś się bezpiecznej techniki ćwiczeń np. z punktu widzenia nieprzeciążania kręgosłupa, dlatego nie powinieneś brać się ostro za treningi. Jak ogarniesz te dwa czynniki, to nic nie stoi na przeszkodzie byś ładnie przymasował. To po prostu bezpieczne rady, żebyś sobie krzywdy nie narobił. Ćwiczenie w młodym wieku jest świetnym pomysłem, ale z głową, nie na pałę. Jak 30sto latek kaleczy technikę to jeden kij, najwyżej mu dysk wypadnie czy coś. U Ciebie rzutowałoby to na całe późniejsze życie, bo byś mógł się nawet nabawić wad kręgosłupa itd.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego jak ćwiczenie jest za trudne to daję mniejszy ciężar, robię tym mniejszym ciężarem długo, długo, a dodaje stopniowo np. po 1kg na stronę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam!!

Następny temat

Pomoc w ułożeniu planu treningowego

Wiecej