SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe pytanko i dieta do oceny ,proszę o pomoc ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 215
Witam , mam zamiar zacząć budować masę , najpierw małe pytanko odnośnie serków jeden(125g) ma w sobie :
kcal-105
białko-4,1g
węglowodany-16,6g SORY ŻE NIE MA ANKIETY ,NIE MOGĘ ZNALEŹĆ :/
w tym słodkich 16,6g
czy te serki nadają się na budowę masy (czystej masy , nie tłuszczu).?
Drugie pytanie odnośnie diety...zawsze po obudzeniu nie jadłem nic do 14 praktycznie czasem zdarzyło mi się skubnąć kawałek bagietki ;p o 14 zjadłem tradycyjny obiad czyli kilka ziemniaków jakieś mięso i surówka ...potem kawałek ,bagietki na wieczór bądź też jakaś sałatka ... to starczyło mi aby utrzymać wagę 60 kg przy 170 cm wzrostu .
Moje zapotrzebowanie to 2.800 kcal
Węglowodany 55% 1500 kcal (chodzi o złożone?)
Białko 15% 422 kcal
Tłuszcz 30% 845 kcal
Dodam że jestem ektomorfikiem , czyli (podobno)powinienem dołożyć z 1000kcal żeby przytyć białko liczę 2g na kg ciała czyli 120g białka...
nie mam wagi do jedzenia i nie musi to być profesjonalna dieta ...Taką sobie opracowałem:
9:00
4 jajka sadzone
szklanka mleka
łyżka masła orzechowego
11:00
miska kaszki mannej
14:00
Obiad rodzinny:
Kilka ziemniaków, jakieś mięso,sos bądz zupa
16:00(przed treningiem który jest o 17)
Miska ryżu bądź makaronu
17:30(po treningu)
banan bądź jakiś owoc
sok pomarańczowy
20:00
Sałatka (pomidor ,ogórek ,sałata... + oliwa z oliwek)
23:00(przed spaniem)
jakiś serek/twaróg
...
Wiem masakra proszę nie krytykujcie tylko pomóżcie co mam jeszcze dołożyć? wiem że wymaga wielu zmian...dodam że piję samą białą nie gazowaną , mogę sobie pozwolić na puszkę coli ? Kuzyn niedługo ma 18 to wiadomo że troszkę się upoje , odwiedza mnie bo mieszkam za granicą , to dość często będę pił piwko czy coś ;/ (jakoś to nadrobić?)
Dzięki za poświęcony czas pozdrawiam . ;)
Czekam na waszą pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
diety wrzucamy jako zrzut z potreningu.pl, aby byl rozklad BTW i kcal- to raz. tu wszystko jest do poprawy. pooglądaj diety w dziale, poczytaj podwieszone- masz tam wszelkie wskazówki. wywal z diety kaszki manny, jogurciki/serki "kolorowe", etc, maslo orzechowe z ziemnych. jedz wszedzie warzywa, dodaj ryby, wszystkie rodzaje mies, zdrowe tluszcze: oliwa, lniany, maslo, orzechy, etc..posilki to nie same owoce i sok, miska kaszki i serek. dbaj o dobre żrodlo bialka w nich, tluszcze i ww

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VIPER czy coś innego?

Następny temat

Dieta do oceny (dla mezomorfika)

WHEY premium