SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

MONO CP NITRO2

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1801

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3526
Cześć,jako drugi cykl planuje jak w temacie mono vitala,cp,nitro 2.Oprócz tych odzywek mam tauryne,dekstroze,carbo,omege3,maxvita.Planuje jeszcze sobie kupić gainera i ostrowie.Mam problemy co do ilości gram jak brać i kiedy.Moja propozycja jest taka
naczczo mono
przed t nitro2
po t cp czy taka kolejność jest dobra i ile gram?
Jak w dni nt?
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Ktoś sie wypowie?
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 16119 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160511
kup cp i nitro2
mono sobie daruj
napisał(a)
Początkujący
ziper to 2 puchy cp i nitro2?
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 16119 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160511
myślę, że po jednej puszce styka
napisał(a)
Początkujący
A jak brać? przed i po?
napisał(a)
Specjalista
to już mało ważne
bierz jak chcesz
naprzemiennie...
kombinuj
napisał(a)
Początkujący
A jeszcze jak byś mógł to po ile gram,szkoda mi troche tego mono bo zostało mi po cyklu :D
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 851 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30149
No to bierz je tez, przeciez nie zaszkodzi:) A ile tych Cell Pumpow i Nitrobolonow to zalezy od Ciebie a wlasciwie od Twojego portwela. Ale im wiecej tym lepiej hehe
napisał(a)
Początkujący
ale ile gram,jak to rozłożyć?
napisał(a)
Specjalista
ile masz tego mono?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna,Tauryna ,Glutamina jak co kiedy gdzie

Następny temat

1 cykl

Najczęstsze dylematy początkujących trenujących na siłowni Najczęstsze dylematy początkujących trenujących na siłowni  "Juras" Jurkowski oskarżony o pobicie byłej dziewczyny "Juras" Jurkowski oskarżony o pobicie byłej dziewczyny 9 gwiazd fitness z Afryki, które powinieneś śledzić na Instagramie 9 gwiazd fitness z Afryki, które powinieneś śledzić na Instagramie Witamina C redukuje stres i poprawia wyniki w nauce Witamina C redukuje stres i poprawia wyniki w nauce Jagody goji chronią Twój testosteron Jagody goji chronią Twój testosteron Wznosy bioder vs przysiady - co lepsze dla pośladków? Wznosy bioder vs przysiady - co lepsze dla pośladków? Bardzo wysokie spożycie białka redukuje tłuszcz Bardzo wysokie spożycie białka redukuje tłuszcz Graham Holmberg: Od imprezowicza do wierzącego CrossFittera Graham Holmberg: Od imprezowicza do wierzącego CrossFittera