SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MONOHYDRAT+AMINOKWASY+GAINER

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
Witajcie chce wziasc:

-UNIVERSAL Creatine Micronized 500g
-TREC Anabolic BCAA System 120caps +30caps
-TREC Mass XXL 3000g



Wczesniej jadlem x -pand, ale nic mi po niej nieposzlo ( koles mowi ze widocznie na mnie niedziala, wiec zaproponowal mi takie roziwazanie)

Co o Tym sadzicie?

Lat 18, staz 6 miechow, 76 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz diete?
trenujesz?

po co bcaa do gainera,
jaki cel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Jeśli masz staż 6 m.c i na cyklu z x-pandem nic nie poszło to niewątpliwie oznacza, że nie jesz i zanim nie ułożysz diety to nawet Święty Boże nie pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Wczesniej jadlem x -pand, ale nic mi po niej nieposzlo ( koles mowi ze widocznie na mnie niedziala, wiec zaproponowal mi takie roziwazanie)"
koles inteligentny x-pand dziala na 99,9% przypadkow. moze faktycznie nie masz diety to ci nic nie pomoze i nie pros go wiecej o pomoc bo widac ze to

hehe dieta a na co bcaa do gainera?? ^^
proponuje 2xmale cp + odpowiednia dieta+ odpowiedni trenig=wielki gosc ja jade z takim zestawem od stycznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
a moglby ktos mi pomoc w tym? Diete czy cos? nienam sie na skortach, coto te "cp"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cp---> cell pump jest to kreatyna bardzo dobrej jakosci i dobrej firmy (znanej) odnosnie diety to dzial "odzywianie" poczytaj posty podwieszone i uloz sobie sam diete a poznniej daj ja do sprawdzenia.
na koniec dzial trening i uloz sobie porzadny plan trenigowy

po 22 roku zycia dzial "doping" <joke>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glukozamina na mieśnie

Następny temat

JAkie Odżywki

WHEY premium