SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOCNE KOPNIECIE - JAK

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 387
Witam
Gram w piłkę nożną i chodze na silownie, proszę o pomoc: jakimi ćwiczeniami mogę wzmocnić mieśnie - aby mocniej kopać piłkę ??
Z gory dziekuje !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13723
Musisz po prostu wzmocnic miesnie ud, a przedewszystkim miesnie czworoglowe (prostowniki).
A co do konkretnego treningu to poczekaj na wypowiedzi expertow

ppeter123

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 646
Popraw siłę nóg. Korzystaj z atlasa http://www.kulturystyka.pl/atlas/ znajdziesz tam wszystkie ćwiczenia jakie powinieneś wykonać na nogi.

Dalej , dawaj , dawaj jedziesz z nim , pokaż mu kto żądzi !!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1135
Moja rada będzie nie typowa.Oprócz ćwiczenia czterogłowych. Kop z jak największą szybkością w nisko zawieszony worek bokserski. Stój na jednej nodze zadawaj szybkie kopnięcia, ale nie opuszczaj kopiącej nogi na podłogę. Druga metoda, zadawaj kopnięcia w worek z dobiegu. Kluczem do siły jest wyobrażanie sobie że noga na której stoisz w momencie kopnięcia wrasta w ziemię. To na początku zajmuje głowę ale pózniej [wchodzi] w pamięć i robi się instktownie bez myślenia.

Blebleble

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2977
Sam gram w piłkę 8 lat jestem teraz juniorem starszym. Liczy się technika kopnięcia a nie jak duże masz mięśnie. Mam w drużynie kolesi co wyglądają jak szkielety zero masy zero mięśni a uderzenie bardzo silne (tak się wydaje). Przede wszystkim czysto kopnięta piłka środkową częścią stopy (sznurowadłem), po drugie noga na której się podpierasz w trakcie strzału równolegle do piłki , odpowiednia pozycja ciała lekko pochylony w przód piłka po ziemi , odchylony do tyłu piłka leci do góry . Do tego potrzeba treningu . A mięśnie wyrobiłem sobie poprzez biegi i ciągły nieustający trening z piłką . A teraz ćwicze górna część ciała dlatego siedzę cały czas na tym forum.

"Jak powiem wam że jestem najlepszy to powiecie,
że się przechwalam, jeśli jednak tak wam nie powiem
to będę was musiał skłamać."Bruce LEE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
rkrzys -- a jak stopa moze byc rownolegle do pilki albo prsotpadle skoro pilka jest okrągla ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Jest jeszcze bardzo istotna sprawa. Potrzebna jest "luzna talia". Bez tego nie osiagniesz silnego kopniecia. Musi byc odpowiednio elastyczna. Skrety sa nieocenione. Kopniecie to nie tylko sila czworoglowych. Mocno kopie ten, kto potrawi wyprowadzic rozluznione kopniecie "z calego ciala". Wyprost nogi w kolanie, zgiecie w stawie biodrowym, skret talii, rece, ktore stanowia przeciwwage dla kopiacej nogi. Dzieki dobrej technice lzejsci i chudsi zawodnicy potrafia mocno kopac.
A z treningiem silowym trzeba ostroznie. Najlepiej na treningu dostosowanym do pilki noznej znaja sie trenerzy i doswiadczeni pilkarze. Ale zwykly "tepy" trening silowy niekoniecznie musi byc korzystny. Mysle, ze trzeba wlaczyc elementy nieco bardziej dynamiczne..
Powodzenia.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 763
j/w temu panu dajcie soga

Palenie albo zdrowie - wybór należy do ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
....potrafi...a nie potraWi...wszystko skutki zbyt malej ilosci snu..literki mi sie myla..
A propos...ide spac.

Nie ma ludzi nieomylnych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi (pośladki) inaczej

Następny temat

złamana noga:)

WHEY premium