SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 3 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
W sumie po obejrzeniu tej walki najbardziej mnie bawi obawa Ozdoby (i wczesniej Najmana) przed bezpośrednią wymianą z koksem.Przecież tu było wyraźnie widać że w trakcie wymiany koks totalnie się gubił i nic nie mógł zrobić-każdy trochę ogarnięty stójkowicz mógłby skończyć tę walkę w pierwszych 30 sekundach kombinacją lewy-prawy aż do nokautu.Jak widać na gifie wyżej silny,czysty cios koksa nie robi NIC przeciwnikowi.Bieganie,pajacowanie bez sesnu- a wsytarczyłoby na niego skoczyć i zalać lawiną ciosów-nie mógłby w żaden sposób się obronić(zero gardy,zero siły ciosów,wszystko przyjmowane na głowę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ten gif co @jac88 wrzucił - właśnie o niego mi chodziło.. Załóżmy, że walka jest ustawiona dla Koksa, to jak Ozdoba dostaje ten cios to powinien się złożyć i zakryć rękami i Robert by go dobił tymi swoimi pillow fistami i by nikt nie miał złudzeń, bo to by była świetnie zrealizowana ustawka nawet jakby Koksu go faktycznie za silno nie uderzył a już na pewno by nie kontratakował Ozdoba, bo by go (Koksa) niechcący znokautował i ustawka by nie wyszła
Z resztą na ch** drążyć temat i myśleć nad tą walką - oglądnąłem - pośmiałem się i pierwszy raz zobaczyłem coś takiego, że walka została przerwana na skutek kompletnego braku aktywności i tyle z resztą to nie są fighterzy tylko promotorzy tego sportu przynajmniej ludzie inne walki zobaczyli dzięki nim a z 75% pewnie przyszła, bo Burneika.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-04-29 15:32:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przed spodkiem chodziła dziewczyna i robiła ankiete (skad ludzie wiedza o gali, czy kojarza sponsorow i jakich znają zawodników) i niestety 3/4 kartki bylo wypelnione nazwiskiem Burneika. Ale tyle dobrze ze duzo ludzi bylo i pieniadze za gale wpadły :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie zwycięzcą moralnym jest Ekonom, przeciwnik Grabowskiego. Sadlak z twarzą patentowanego osła, chwilami uczył Damiana ememej . Mimo swojej tuszy, zaprezentował się lepiej kondycyjnie, miał lepszy gameplan, wydawał się bardziej wszechstronny. Wiem, że lubicie grabarza, więc nie będę się znęcał, ale każdy widział co w trawie piszczy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
zobaczyłbym Ekonomu vs Bedorf, według mnie Bedorf nie dałby się tak stłamsić w klinczu i obiłby Ekonomu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bedorfa z nim i ja bym wciągnął. Karol nie puchnie tak szybko. Ekonomu niedoceniany, sporo pokazał jak na taką świnie. Czy następne MMA Attack bedzie dopiero w 2014r. Wie ktos może kiedy następna gala?


Zmieniony przez - PRAWUS w dniu 2013-04-29 16:24:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w listopadzie chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grócha kogo dadzą dla koksa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
PRAWUS
Grócha kogo dadzą dla koksa ?


"Koksowi" - pewnie jakiegoś celebrytę, bo przecież nie zawodnika.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 159: Jones vs. Sonnen live!

Następny temat

UFC 159 - wyniki i dyskusja

WHEY premium