SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MINI KONKURS NIESPODZIANKA - FITNESS AUTHORITY!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
malisz Fitness Authority
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7282


W imieniu firmy Fitness Authority oglaszam mini-konkurs niespodzianke :]

Dla 5 osob ktore najlepiej napisza:

- Co podoba wam sie w Real Gains?
- Dlaczego wedlug was produkt ten jest godny uwagi?

Nagroda niespodzianka!

Pozdrawiam!

OFICJALNY DYSTRYBUTOR ODŻYWEK I SUPLEMENTÓW FA
Universal,MuscleTech,PVL,EFX,Premium,Sports One,Vitargo
Info: PM lub GG 2991831,e-mail: [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6131
Też testowałem Proteona

Smakowo dobry 4/6 Orzechowo, czekoladowy Czuć trochę "proszkowatość", jeśli można to tak określić. Bardzo syty można go zjeść między posiłkami Do posiłku raczej ciężko wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
mi osobiscie podoba sie prosta szata graficzna etykiety i niezmieniony i trwały styl wiaderka które na 100% nie rozwali sie przy transporcie(a wiadomo jak to jest z kurierami i pocztą ze czasami oni chyba grają tymi paczkami w piłke).tyle z wygląda a jezeli chodzi o całą i najwazniejszą reszte to napewno rozpuszczalnosc(w wodzie i na mleku),smak(mocny ale nie az za bardzo intensywny więc mi sie nie nudził), przyswajalnośc(nie ma problemów żołądkowych)-bardzo dobra alternatywa dla hard fast czy gain fast.

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
Mi osobiscie podba się do ze jak wsypywałe do szekera szybko się rozpuszczał.Po wypicuje jednej miarki białem zawsze siłe.Miałe w zyciu połowe wiadra tego bo z kolegą sie składałem .Przytyłem na nim 4 kg Moim zdanie m bardzo dobry produkt,polecam . Szkoda tylko ze takie drogie he
Polecam ten produkt z tegu względu ,ze ma bardzo duzo cennych Aminokwasów i błonnik i co mi się podab to to ze masz tez duzo białka.Smak niejes tak bardzo słodki.Dobry z mlekiem Polecam wszyskim
Pozdro

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8302
Podoba mi się w nim szczególnie smak. Piłem jedynie jedną procje smaku czekoladowego. Ale musze powiedzieć, że bardzo dobrze mi podchodzi. Gdyby był tańszy to może i bym się na niego skusił. Ponadto Universal swoją nazwą gwarantuje wysoką jakość tego produktu. Polecam go każdemu ze względu na dużą ilość białka i zdrowe tłuszcze w nim zawarte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
osobiście nie testowałem
patrząc na skład warto odnotować obecność zdrowych tłuszczy /olej MCT oraz olej lniany/
dodatkowym atutem jest inulina - naturalny prebiotyk o szerokim spektrum działania

dobra zawartość i rodzaj białka 33g/100g /wpc i micelarna kazeina/
oraz dużo kalorii

pozdrawiam

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2007-03-08 14:13:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4215
W Real Gains najbardziej podoba mi sie ten smak ! Mialem smak waniliowy i jest najlepszy sposrod gainerów które jadłem! Podoba mi sie takze jego efekty dzialania naprawde dobrze robi sie z nim mase!Polecm w okresie budowanie masy dla tych którzy jej potrzebuja oraz chcą delektowac sie smakiem REAL GAINS!
Poza tym bardzo wytrzymalem opakowanie no i bardzo dobra rozpuszczalnosc!

Warto jest sprobowac Real Gains poniewaz mozna z nim zbudowac sporo dobrej jakosci masy oraz zrobic postepy a tazke rozkoszowac sie jego smakiem!
Duza ilosc bialka jest na jego korzysc:)
Chcesz masy? Kup Real Gains :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Co podoba wam sie w Real Gains?
W real gains przedewszystkim podoba mnie się:
- Nazwa
- duża ilość kcal w 1 porcji (zalecanej przez producenta)
- to że jest to mieszanka białek a nie tylko 1 ich rodzaj
- rozpuszczalność (rozpuszcza sie elegancko, miałem próbkę i prakrtycznie żadnych problemów z pozostałościami na dnie itp)
- smak (miałem wanilie i musze powiedzieć, że na prawdę ja czuć. Obecnie mam prolo waniliowe i jest duza różnica)
- Równiez to, że prawie wcale nie zawiera cukrów prostych!!!!


Dlaczego wedlug was produkt ten jest godny uwagi?
- Ponieważ zawiera węglowodany złożone a nie maltodekstryny jak w przypadki wielu gainerów
- Zawiera "dobre" tłuszcze takie jak olej MCT i olej lniany a jak większość osób wie NNKT są bardzo pożądane podczas każdej diety tym bardziej kulturystycznej
- Duża ilość minerałów takich jak wapno, potas czy chociaż by sod
- Dużą zaletajest aż 5g błonnika który jest niezbedny przy wysiłku fizycznym i dietach kulturystycznych
- Co ważne jest to "klasyka" wśród odżywek, której nie obawiał bym się stosować jako zamiennik naturalnego posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
- Co podoba wam sie w Real Gains?
Zdecydowanie najbardziej przekonuje mnie duża ilość białka w 100g. To dla mnie najważniejsze w gainerach, jako, że dosyć łatwo łapię fat przy nieodpowiednich porcjach węgli. Do tego trochę błonnika, zdrowy fat i bardzo mało (bo bodajże 5, czy 6g) cukru - również wielki plus.

- Dlaczego wedlug was produkt ten jest godny uwagi?
Podobne, do powyższego, pytanie, tak więc nic ciekawszego nie wymyślę. Dodam jeszcze, że sama firma Universal mnie przekonuje i bardzo chętnie sięgnę w przyszłości po każdy ich produkt. Cena też, moim zdaniem, mówi o jakości tego gainera.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Co mi się podoba i dlaczego jest godny uwagi? Nie będe nic zmyślał ,powiem ,że niewiem ,bo nie miałem okazji spróbować :) Jeśli tylko będe takową miał, jestem za ,a nawet przeciw ,żeby napisać co myślę o tej marce

Pozdrawiam

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 431 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7509
W moim mniemaniu jako że Real Gains to produkt o światowej jakości , zobowiązuje go do spełniania nie tylko podstawowych norm , takich jak np opakowanie, rozpuszczalność itd ale tez domaga sie spojżenia troszkę obszerniej i skrupulatniej.Real Gains załluguje na uznanie pod względem rozpuszczalności,smaku (ktory nie jest przesłodzony ani tez nie brakuje mu wyrazistosci),warty uwagi jest rowniez dzięki swojej olbrzymiej kaloryczności ,ktora nie pochodzi wprost z cukrów prostych typu gluzkoa, fruktoa itd(jak to ma się a gainerach slabszej jakości) lecz równiez maltodekstyn jak i z bialka.Świentna jakośc aminkowsow powoduje jego nadzwyczaj szybkie i latwe wchalanianie do organizmu co oczywiscie jest nieocenione przy szybkim uzupelnianiu bodzcow do budowy muskulatury.Wazna jest tez tu obecnosc inuliny ktora jezcze bardziej poprawia latwosc wchalaniania niezbednych bialek tluszczy i weglowodanow.Olej MTC i olej lniany pomagaja w syntezie hormonow i ochraniana komorki.Zasadniczne znaczenia w tym gainerze ma tez zastososowanie bialkek typu:kazenia micelarna i bialka serwatkowe.Nie ma domieszek bialek roslinnych ktore jak wiadomo cech**a się gorszą jakością i wchłanialnością względem białek pochodzenia zwierzęcego.Te cechy decyduja o tym ze uwazam Real Gains za jednego z czołowych gainerów na którym faktycznie mogę polegać.Pozatym Real Gains godny jest uwagi nawet pod względem cenowym,ponieważ gainery o takich parametrach firm konkurencyjnych są znacznie droższcze.

Szukając szczęścia w zwykłych momentach,nie masz czasu pomysleć, nie widzisz chwil piękna.....

...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440

Dajcie coś wygrać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CP i resztka mono

Następny temat

Guarana czy L-KARNITYNA

WHEY premium