Witaj! Dołącz do społeczności ludzi aktywnych. Możesz zalogować się   lub zarejestrować
Wczytywanie danych ...
Temat: Treść:
Autor

METODA 15 10 5 : ALTERNATYWNE ZESTAWY FBW

WODYN TRENING

Wysłana - 30 grudnia 2006 22:18    Edytuj Cytuj
Oprocz dlugich rak jak sadze odpowiedzialny jest za to fakt (zgaduje) ze klate zawsze cwiczyles z wiekszym poswieceniem itd, wiec jest albo na wyzszym stopniu rozwoju albo byla chronicznie przetrenowywana.
Jak pewnie czytales w tamtym poscie ludzie zawyzaja wyniki na klacie i pozniej maja z nia wiecej klopotow.
Pewnosc; 85%.


Dlugie rece i brak mostka to juz 100% winowajcy. Szczegolnie jesli nie stosujesz szerokoch chwytow.

Nie masz sie czego obawiac, mozesz swobodnie przejsc na krotsze ruchy.
warunek jest jednak taki ze pelny ruch tez tam byc musi!!
Proponuje wiec zrobic 2-3 pierwsze serie jako pelne.

Druga/gorna polowa w wiekszym stopniu angazuje gorna klate i tricepsy, czego byc moze Ci brakowalo w tamtym treningu.

Pierwsza/dolna polowa zas bardziej dolna klatke i ewentualnie barki.
Z barami to juz w sumie zalezy w jakim miejscu laduje sztanga, jesli bardziej na zebrach to pracuja one na dole.

 
DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!
Ekspert -

Paco_2

Wysłana - 30 grudnia 2006 22:20    Edytuj Cytuj
"CHYBA NIEUWAZNIE CZYTALES"
widziałem ale tam jest z akcentem na wyciskanie :)

Ritual

Wysłana - 30 grudnia 2006 22:30    Edytuj Cytuj
Dzieki, swoja droga to albo zdolnosci nadprzyrodzone (albo doswiadczenie w temacie :) ) bo trafnie rozpoznales moje 'grzechy' przy wyciskaniu ;)

Paco_2

Wysłana - 30 grudnia 2006 23:13    Edytuj Cytuj
czy mozliwe jest jednoczesne spalenie tluszczu i zbudowanie masy ? np. trening Full Body, dieta masowa i HIIT 2-3 razy w tygodniu ?

WODYN TRENING

Wysłana - 31 grudnia 2006 00:52    Edytuj Cytuj
Paco_2


"CHYBA NIEUWAZNIE CZYTALES"
widziałem ale tam jest z akcentem na wyciskanie :)

A CO W TYM ZLEGO?
CHCESZ PRZEROBKE?
ZASTAP CWICZENIA PODOBNYMI I LECISZ.

Ritual


Dzieki, swoja droga to albo zdolnosci nadprzyrodzone (albo doswiadczenie w temacie :) ) bo trafnie rozpoznales moje 'grzechy' przy wyciskaniu ;)

ALBO JEDNO I DRUGIE.

Paco_2

czy mozliwe jest jednoczesne spalenie tluszczu i zbudowanie masy ? np. trening Full Body, dieta masowa i HIIT 2-3 razy w tygodniu ?

PRZECZYTAJ TO, ZACZNIJ OD STRONY 88.
POZNIEJ ZACZNIJ CZYTAC OD POCZATKU JESLI JESTES ZAINTERESOWANY.
http://www.sfd.pl/Cyber%2DTEST%3A_Thermal_Pro_Evolution_-t298736.html
 
DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!
Ekspert -

Joszi

Wysłana - 04 stycznia 2007 22:54    Edytuj Cytuj
Dorzucę cos od siebie, dla osob, którym ten trening zdaje się być dziwny i zbyt „radykalny”. Trenuje już od 7 lat, zacząłem pod wpływem lekcji WF :] Okazało się ze jestem stosunkowo najsłabszy. Od zawsze ćwiczyłem „jedynie słusznymi” metodami z gazet kulturystycznych, klasyczny podział. Efekt był zawsze taki sam rozmiary szły do przodu (nie żeby tylko mięśnie ;]) a siła zatrzymywała się na pewnym etapie. Potem był okres ciężkiej pracy poza granicami Naszego kraju:] Efekt waga z 85 spadla do 75 o sile nie wspomnę :] Do treningow wróciłem po 7 miesięcznej przerwie. Od kilku miesięcy robię trening WODYNA, z małymi kosmetycznymi zmianami w stosunku do wyżej opisanego. Efekt jest taki ze od momentu rozpoczęcia treningu metoda 15-10-5 mam stale postępy siłowe. Obecnie swoimi byłymi rekordami bez problemu wykonuję 5 powtórzeń a moja waga doszła do 90 (oczywiście nie same mięsnie :]). Rekordow obecnych nie podam, bo nie sprawdzałem, ale jeśli kiedyś to nastąpi na pewno wpisze w profil. Pozdrawiam
 

WODYN TRENING

Wysłana - 05 stycznia 2007 00:44    Edytuj Cytuj
Oj Szymon, na moich treningach jedziesz zdaje sie od 2002/2003roku...

Co tu jeszcze ... nie pamietasz jak miales 46 w lapie? Robiles 10*3powt plus slow motion(troche tluszczu bylo)... wiec czemu w profilu 44(kiedys)...

No i jak pierwszy raz robiles 15 10 5 (wersja a wyznacznikiem od przysiadow, przed wyjazdem) to miales na zaczatkach rzezby 45 w lapie.

Ale moze ja inaczej mierze..

Podeslij mi filmiki ze sprawdzianu u Adama, o ile jeszcze masz.

Pozdro!
 
DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!
Ekspert -

Joszi

Wysłana - 05 stycznia 2007 16:13    Edytuj Cytuj
Wszystkie filmiki przepadly i stare zdjecia nawet to z Gluchowskim :] Ale zeby nie zasmiecac forum to Ci tylko odpowiem ze biore pod uwage ta dluga przerwe i w jej miejscu zeruje licznik :] to ze kiedys 46 to daawna przeszlosc :] Pozdrawiam
 

ramboszcza

Wysłana - 06 stycznia 2007 21:49    Edytuj Cytuj
Cześć WODYN

Zdecydowałem się na ten trening z opcją2 na w pełni wyposażona siłownie.
Chciałem sie dowiedzieć jeżeli nie wiem jakimi ciężarami będę w stanie wykonywac dane ćwiczenia czy powiniennem posprawdzaź maxy jak w przypadku HST? nie znalazłem inf. na ten temat czy może zrobić to intuicyjnie?

Zapomniał bym zapytać, ćwiczenia są takie same cały czas podczas trwania cyklu? nie można ich zmieniac np co 2 tygodnie?


Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-01-06 22:13:34

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-01-06 22:39:34

WODYN TRENING

Wysłana - 06 stycznia 2007 23:00    Edytuj Cytuj
Sugeruje zajsc na silownie i intuicyjnie dobrac ciezary przez pierwsze 2 tygodnie.

Pierwszy tydzien mocno zanizamy.

Spisz sobie ciezary na kartce i opisz ile miales zapasu.

Pozniej powolutku dodajesz ciezarow.

Plan jest dlugofalowy.
Jesli planujesz cykl na ok 4 tygodni+ tydzien pzerwy z szybkimi przyrostami i wyczerpaniem organizmu(hehe) to polecam ta wersje:
http://www.sfd.pl/temat297420/

Na ktorejs stronie sa sprawozdania...


CWICZEN NIE ZMIENIAMY, TRZYMAMY SIE TYCH SAMYCH PRZEZ CALY CZAS.
NA POCZATKU NALEZY ZDECYDOWAC.
PEWNE CWICZENIA SA WYMIENNE, NP UGINANIE NOG I DZIENDOBRY, ALBO PROSTOWANIE NOG I PRZYSIADY PRZEDNIE.
DECYDUJ POKI NIE ZACZNIESZ.
NA ******LY TYPU ROZPIETKI NIE MA TU MIEJSCA.

pozdr

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-01-06 23:02:47
 
DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!
Ekspert -
 
Odpowiedzi jest na 43 stron.      poprzednia  następna 
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

METODA 15 10 5 : ALTERNATYWNE ZESTAWY FBW

Strony:  pierwsza  1  2  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43   ostatnia 

Proszę w skrócie napisać w jaki sposób regulamin forum został złamany.



Nieuzasadnione użycie opcji grozi zablokowaniem konta.

Czy chcesz oddać głos na ten temat/użytkownika?


Twój głos jest dla nas niezwykle ważny, bo pozwola nam na ocenę użytkowniów i tematów.



Copyright 2000 - 2011 SFD S.A.