SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

METHANDIENONE VIP BY PHENOM PHARMACY

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27131

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 147
Witam
Co sądzicie o tej mecie?
-Methandienone
-10 mg
-firma:Phenom Pharmacy
Może ktoś już stosował,a jeśli tak to proszę o opinie.Oryginał czy Fake?Z góry dziękuje za odpowiedź.Oczywiście za każde profesjonalne odpowiedzi Sog.

Biały

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1858 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26349
miałem ją ,nie polecam nie działała na mnie jak trzeba

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2013-01-15 15:07:23
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 147
Dostajesz soga.A co do działania z twojej odpowiedzi rozumiem ,że jakieś tam mizerne efekty były?
1

Biały

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5350
5 dziennie i NIC. tania ale nic nei warta. w opakowaniu masz fotke z rozowymi trojkątami z napisem VIP :E
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1858 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26349
ja miałem jeszcze w starszym opakowaniu ,tania ale nie działa jak trzeba niestety jak dla mnie tam wgl nie było Methandienonu
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 641 Napisanych postów 11866 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88117
Caly ten Phenom mozna o kant dupy rozbic.
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1937
Mam tą samą, niedługo zacznę cykl to powiem. Pamiętaj,że są dwa rodzaję (zwykła i VIP). Ta na zdjęciu to Vip, mam tą samą i słyszałem dobre opinie,ale zobaczę jak na mnie podziała ;)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43534 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Bydgoski - zacząłeś już cykl na tej metce VIP ? Kopie coś,czy lipa totalna ? pozdr.
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7786
Kumpel ją wcina i lipa totalna

ooooo

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1937
No zacząłem, 5 dzień dzisiaj, będę informował co i jak narazie podwyższone ciśnienie, zobaczymy to dopiero początek...
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 612 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23199
czym ma sie roznic "zwykla" od "vip" ??

.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DANABAOL / METANABOL / METKA - BALKAN PHARMACEUTICALS

Następny temat

pytanie

Siłownia i selfie - czy to tylko próżność? Siłownia i selfie - czy to tylko próżność? Protein Cookie Hemp - ciasteczka z konopi wzbogacone o izolat białka Protein Cookie Hemp - ciasteczka z konopi wzbogacone o izolat białka Redukcja tłuszczu z pleców - poznaj powody, które utrudniają docięcie grzbietu Redukcja tłuszczu z pleców - poznaj powody, które utrudniają docięcie grzbietu 6 rzeczy, których nie powinieneś robić przed treningiem na siłowni 6 rzeczy, których nie powinieneś robić przed treningiem na siłowni Niesamowite przemiany celebrytów Niesamowite przemiany celebrytów BCAA + Green Tea Shot - wygodna forma aminokwasów w płynie BCAA + Green Tea Shot - wygodna forma aminokwasów w płynie Sprawdź czy masz cukrzycę? Poznaj objawy cukrzycy Sprawdź czy masz cukrzycę? Poznaj objawy cukrzycy 17 wskazówek jak zmienić swoje fit-życie w koszmar 17 wskazówek jak zmienić swoje fit-życie w koszmar