SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MESOMORPH VS SHOCK THERAPY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15340
Jak w tytule, brał ktoś oba i może porównać? Meso oczywiście z geranium ;) Byłbym wdzięczny :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
niby nie można porównywać jak już pisali koledzy na 1 stronie ,ale tylko i wyłącznie pod kątem pobudzenia
bo kto zjadł troche tego typu srodkow w zyciu (a nie 2czy3) ten dobrze będzie w stanie stwierdzić ,ze da się już porównywać przedtreningówki z 1,3 i bez ; pod katem np. lepszego 'pompowania' i nie jedna tutaj (bez 1,3 ) wypada lepiej niz nawet te najmocniejsze mozgoj**y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shock nie ma porównania do Meso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
j.w
ogólnie nie ma co porównywać żadnych przedtreningówek z 1,3 i bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15340
a Nox pump Doriana? Dzisiaj ciężko o tego z geranium, z tego co sie orientuje. w każdym razie ten bez to samo co meso? lepiej/gorzej? jak to wygląda.. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na bf poszukaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Co to za zestawienie w ogóle? Wszystko z 1,3d zjada na starcie każdą przed treningówkę bez geranium (w kwestii pobudzenia).

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
friction nie ma geranium a sadze ze raczej przedtreningowka z gornej polki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15340
Dobra, sogi chyba weszły, dziękówa panowie, bd celował w meso ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
WodazLidla
friction nie ma geranium a sadze ze raczej przedtreningowka z gornej polki


Friction jest też petarda podobno (osobiście nie żarłem) friction ma bodajże l-dopke, halostachinę yoszke , a tak to mono, ba.
Jedyny minus to, że friction nie ma żadnych pomperów w składzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Friction mój koleś porównał do grochów po 4 miarkach, więc jest kosa . Sam zjadłem puche. Bez 1.3d dla mnie nr 1. Ale yoha swoje robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2630
Hej, a jak to jest z tym 1.3dmaa, mam przed nosem artykuł że jest zabroniony, a na alledrogo śmiało można dostać - hmm?

Niech żyje hedonizm!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Kreatyna

WHEY premium