SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MECZ NAM FIFA ODWOŁAŁA, KLASA ROBOTNICZA STADION SPAPRAŁA, ALE NASZ SPAM TO NIE HAŁA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154243

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
a no

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Jak ktoś kto idzie na prawko pierwszy raz siada za kierownicą na jazdach to wtedy te 30 h to jest malutko i ćiężko sie nauczyć dobrze jeździc , wiadomo, że też nie każdy ma możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a potem sie dziwic ze jak ktos nie zda to usprawiedliwienia typu ze dachował na rękawie

Zmieniony przez - Cinool w dniu 2012-10-22 20:24:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
dachował na rękawie mocne

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
MI SIĘ TA SZTUKA NIE UDAŁA , ALE WSZYSTKO PRZEDE MNĄ HAHA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
dobranoc

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
branoc, zaraz do pracy

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
Bakus myślisz że ja jestem taki głupi jak Ty mądry haha "branoc" zyeba pisze a będzie i tak do 2 czatował , zbyt długo w tym interesie siedzę żeby być kiwanym ze świeżakami może by i przeszło ,ale nie ze mną haha ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
egzamin jest tylko po to by przez niego przebrnąć, dostać światek, a uczysz się jeździć i tak dopiero później i tra tez odróżnić nie umiejętność jeżdżenia, od braku kultury i chamstwem za kierownicą bo to 2 różne rzeczy

kvrwa przez ten kocioł dzisiaj, wydaje mi się ze juz wtorek

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
cos slabo wam ten spam idzie.tylko jedna strona od kad mnie nie bylo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening brzucha

Następny temat

sprawodzny trening FBW

WHEY premium