SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

MD luty 09

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14391

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15996
na stronce MD jest juz zapowiedz nr. 2/09. Za 3-4dni bedzie juz w Empikach i kioskach. Zapowiedz bardzo ciekawa, napewno bedzie co czytac:)

"Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność" :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16628
Kupie zobacze co tam ciekawego piszą
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1305
Maybe kupie:P U mnie raczej się mb nie dostanie:/

Zmieniony przez - ths-klika w dniu 2009-01-29 11:35:16
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29465
Ja już kupiłem po małym przeglądnięciu musze powiedzieć że numer lepszy od poprzedniego, miejsce relacji z bahrajnu/mistrzostw świata zajeły interesujące artykuł i ogólnie jakieś fajniejsze tematy :)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14294
ile kosztuje ten gazetek?

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9793
naprawdę dobrze zrobiona gazeta, nowy numer już jest mimo, że do lutego jeszcze 2 dni:)
W końcu pismo w 100% poświęcone kulturystyce, o dobrej wartości merytorycznej :)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15996
10 zeta kosztuje

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 786
Własnie zakupilem wczoraj ta gazete i jestem bardzo zadowolony z zakupu jest w niej wiele artykulow i informacji ze swiata kulturystyki polecam

xD

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7574
w koncu mamy w polsce przekozacka gazete o kulturystyce ;] szata graficzna w MD to przekozak a nie jak w kifie czy sdw gdzie czyta sie jak tine czy inny shit , duzo o amerykanskich gwiazdach kultustyki to jest najlepsze;] w ogole duzo o wszystkim za male pieniadze jest dobrze i na bank bedzie lepiej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 786
no takie tanie to tez nie jest 10 zl

xD

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
10 zeta na gazete raz w miesiacu to nie jest jakas duza kasa. to jest paczka fajek albo 3piwa. jak ktos sei tym wszystkim interesuje to kupi sobie napewno

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plakaty

Następny temat

KiF luty 2009