SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASC NA KONTUZJE

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
no to witam !
udalem sie z moją kontuzją do lekarza ;]
przzepisali mi masc na urazy sportowe
Masc nazywa sie Traumeel s !

stosowaliscie tą masć kiedyś ?

dobra jest ? gwarantuje wleczenie ?
mam drobny uraz w oklicy lokcia przesilenie sciegien i stawu

ZApraszam do rozmowy p[ozdro ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
Polecam sklep dla sportowców weron.eu (link w moim opisie). Sklep z medycyną sportową,również pierwsza pomoc w przypadku kontuzji. Myślę, że każda osoba uprawiająca aktywność fizyczną znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam

Sklep dla sportowców - medycyna sportowa - http://www.weron.eu/category/medycyna-sportowa-114 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16559
ja jakiś czas temu używałem BEN-GAY na ten sam problem co ty

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Żadna maść niczego nie gwarantuje. W przypadku drobnych urazów przepisuje się tego rodzaju specyfiki plus mało warte tabletki licząc na to, że pacjentowi z czasem przejdzie a jeśli nawet nie, to może już nie wróci. Akurat ta maść ma cenę większą niż inne (no bo homeopatyczna!), także możesz oszczędzić kilka złotych kupując inną.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16

corratec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
Bardzo dobra maść na kontuzje i wcierka ( bardzo szybko się wchłania, bezwonna bo można ją koło śluzówki smarować ) Elyth S Balsam w tubce 150 ml. Ja stosowałam tuż po naderwaniu torebki stawowej i miałam wylew.

Dodatkowy opis maści z opakowania: Produkt medyczny do stosowania jako maść do natychmiastowego leczenia nieostrych urazów ( stłuczeń, naciągniętych mięśni, skręceń oraz redukuje obrzęki, krwiaki i opuchlizny )
1

Sklep dla sportowców - medycyna sportowa - http://www.weron.eu/category/medycyna-sportowa-114 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
> Ja stosowałam tuż po naderwaniu torebki stawowej i miałam wylew.
jeśli miałaś po niej wylew to chyba jest duży skandal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 999
proponuje Ci zakupić MAŚĆ KOŃSKA.I gwarantuje Ci ze pomoże:D

miałem ten sam problem co Ty Kolego..tez tam coś z łokciem i scięgnem...także wynikało to z przemeczenia/przesilenia:D
posmarowałem owa maścia i pomoglo w 100%.pzdr
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 999
sobą i duża ilością pochwał na temat tej maści....

dobra z tym 100%przsadziłem ale naprawde polecic moge boo jest bardzo dobra;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Co to znaczy "bardzo dobra"? Co to znaczy "dużą ilością (pochwał)"? I kto je chwali, półmózgi? Czy wiesz o tym, że są co najmniej dwa rodzaje maści końskiej (chłodząca i rozgrzewająca)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
jeśli Ktoś tu wypisuje że po stosowaniu maści miał wylew to po prostu totalnie kłamie albo z w prosty sposób wylew był naturalną koleją rzeczy. Masc konska jest mascia jedynie opartą na miecie i daj skutek chłodu ale tylko powierzchniowego. Nie ma możliwości działania w głąb struktury układu kostno szkieletowego. Proszę pamietac że masc która działa leczaco i przyśpiesza również uraz taki jak wylew powoduje również zmianę koloru tego wylewu/wysieku a co za tym idzie z punktu widzenia medycyny oznacza to proces prawidłowego gojenia.
1

Sklep dla sportowców - medycyna sportowa - http://www.weron.eu/category/medycyna-sportowa-114 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w okolicy nerki (naderwanie? ;/)

Następny temat

Uczulenie od golenia- POMOZCIE MI

WHEY premium