SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA A AEROBY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11358
CZEŚĆ!

BĘDĘ TERAZ WCHODZIŁ NA MASĘ PRZY UŻYCIU SAA.
I MAM PYTANKO CO DO AEROBÓW. CHODZI O TO ŻEBY SIĘ NIE ZALEWAĆ TŁUSZCZEM NA MASIE ZBYT MOCNO I ŻEBY AEROBY NIE PRZESZKADZAŁY W PRZYROSTACH MASY MIĘŚNIOWEJ.
PLANUJE ROBIĆ AERO (ROWEREK) PO TRENINGU SIŁOWYM (TRENING 3 X TYG).
PRZED KOŃCEM SIŁOWEGO ZARZUCIŁBYM BCAA PRZED AERO I PO AERO WĘGLE Z BIAŁKIEM.
CZY TAK BĘDZIE OK I ILE TYCH AERO MA ROBIĆ CZY MAM NIE ROBIĆ W OGÓLE (DIETA PORZĄDNA BEZ ŚMIECI).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
skoro dieta jest ok to aero nie bedą przeszkadzały..a wrecz na odwrót!

dieta porzadna ale nie dokładnie wyliczona?

cos mi sie wydaje ze nie woplno tu pomagac osobą stosującym doping, od tego jest inny dział.

zdr.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mało info o Tobie, ankiete wypełnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347286
Pisz w dziale "Doping".

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
Heh .. no aeroboy swoja drogą, ale trening na saa 3 razy w tygodniu to troche śmiesznie ... zmarnujesz towar, no ale jak nie masz innych możliwośći ..

Wracajac do aerobów, to z mojego doświadczenia (a raczej osób ktore znam, a stosują doping) to w dużej mierze zależy co bedziesz brał, przykładowo mam znajomego, który przez okres zimy przygotowywał sie do startu w mistrzostwach krajowych kulturystów amatorów i który wedlug planu mial aeory godzinne po każdym treningu, z tym że koleś jechał mocno, wszamał pół apteki i nie mówię o witaminkach hehe ... w dziale doping powinni Ci pomóc choć pewnie sam wiesz że tez zależy jak reagujesz na dodatkowe porcje kcal, a tu jeszcze saa, wiec pewnie odpowiedź bedzie w stylu jak bedzie Cie zalewalo róob wiecej hehe

Silnej wątroby życze

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening ramion!... kilka pytań.

Następny temat

plan do oceny

Wiecej